Система за Електронен магазин.

zaio

Registered
Ще може ли да ми предложите Система за Електронен магазин
няма значени дали ще е платена или безплатна.
Системата трябва да е много стабилна и сигурна, да издържа под голямо натоварвания, да е много езична, да поддържа голям брой applications, начини за плащане (easypay,epay, и др.) модове и Skins.
 
zaio каза:
Ще може ли да ми предложите Система за Електронен магазин
няма значени дали ще е платена или безплатна.
Системата трябва да е много стабилна и сигурна, да издържа под голямо натоварвания, да е много езична, да поддържа голям брой applications, начини за плащане (easypay,epay, и др.) модове и Skins.

http://www.cubecart.com

Има безплатна и платена версия.
Познавам кода на този магазин в подробности и смятам, че е най доброто което може да се предложи за без пари (или с пари).
Ползвам предимно безплатната версия и съм писал безброй модули за нея.
Темплейт системата е добра. Има всички начини на плащане вградени.
ЛЕсно се настройват. Абе екстра е направо.
Платената версия ползва zend optimizer и бг хостинг фирмите го поддържат.
Поне суперхостинг със сигурност го поддържа.
Цената на платената версия е малка и за някой магазини съм купувал лиценз.

За пример ще ти дам outmax.bg Той ползва платената версия.
Безплатната е почти същата (по ниска версия с по малко модули) само, че трябва да оставиш линк .

Аз все пак съм направил 10 магазина с безплатната и ти гарантирам, че е прекрасна.
 
bankera1990 каза:
погледни и OpenCart мисля че имаше Бг. сайт който ползва тази система
никъде не видях къде трябва да са въвежда номер на карката или нещо такова как да се доваби и плащане през epay.bg :cry: :cry:
 
Лично аз препоръчвам http://www.summercart.bg/

Системата е българска, поддържа всичко от което има нужда един онлайн магазин и е на много прилични пари. Има гаранция и възможности за поддръжка.

Може да се свърже към счетоводни софтуери (дори и български) и т.н. Счетоводителите ти ще се зарадват много.


Хубавото е, че могат да ти пишат поръчкови модули. Малко се изхвърлят с цените за поръчковите модули, но пък и рядко човек има нужда от тях ; >

При цена от 440 лв. за цялата система да ми поискат 300 евро за административен модул с анкети е малко нагло. И все пак до колкото знам анкетите ги има вече вградени за тези 440 лв ; )
 

Горе