Система за запознанства като на дата.бг

SandPrince

Registered
ей след много търсене намерих системата за запознанства която ползват от дата.бг

казва се AbleDating 2.4 и може да я свалите от тук:
:arrow: http://euroboy.bgshare.com/files/albd/abdy(2).rar
а демо може да видите тук:
:arrow: http://abledating.abk-soft.com/index.php?set_template=new_age&smbtStartDownload=Start+Demo%21+%28to+login%3A+Mike%2C+1234567%29

една подробност. трябва да замените оригиналния main_start.php с този:
:arrow: http://euroboy.bgshare.com/files/albd/main_start.rar

лицензен ключ: 12345
 
Хмм... интересно... но не е ли по добре всеки да си напише такава...

ето един прост пример, който мисля да реализирам и да пусна като соурс код
Започваме
1. Регистер
2. Логин със лични соубщения и реитинг система, через която да се оценява всеки потребител
3. Добавка към логин системата... възможност за аватар
4. При регистрация всеки потребител си създава папка със името с което се е регистрирал и от профила си ще може в нея да качва свой снимки
По този начин всеки ще си има мини галериика...
5. Една система за коментари (за да оставят мнения за оттделните потребители)
6. По желание може да се напише и един чат... за да общуват по-лесно различните потребители...

Това е.... не е чак толкова трудно, но отнема време...
 
Malfurion каза:
Хмм... интересно... но не е ли по добре всеки да си напише такава...

ето един прост пример, който мисля да реализирам и да пусна като соурс код
Започваме
1. Регистер
2. Логин със лични соубщения и реитинг система, через която да се оценява всеки потребител
3. Добавка към логин системата... възможност за аватар
4. При регистрация всеки потребител си създава папка със името с което се е регистрирал и от профила си ще може в нея да качва свой снимки
По този начин всеки ще си има мини галериика...
5. Една система за коментари (за да оставят мнения за оттделните потребители)
6. По желание може да се напише и един чат... за да общуват по-лесно различните потребители...

Това е.... не е чак толкова трудно, но отнема време...

емииии щом можеш направи го. ще сме много радостни :D :) :twisted: :?:
 
е ми то няма да е трудна да се напише така ще можеш по лесно да правиш модове.
А тази е и с хубав дизаин
 
Незнам нещо при мен ли е проблема... разархивирах архива от първият линк сложих го в директорията на апачето след това разархивирах втория замених го в папката кадето е файла, но като дам на браузъра ми да отвори папката и апачето ми дава грешка. Пробвах директно да го инсталирам без да отварям индекс-а и стига до стъпка 3 там се чуди 30 секунди и ми показва следната грешка :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in h:\appserv\www\flirt4e\!install\install.php on line 409

След около 5 минути чакане ми изписва следното:

Step 4

Check the site now!
If all is ok please delete the install folder, if no please contact us.

Admin access: www.your_site.com/admin/index.php : test

Set the cron jobs:
_cron/hide.php - every minute
_cron/gold.php - every day

Като си отворя сайта по посоченият линк ест заменям your_site.com с името на домейна ми и не ми зарежда страницата и апачето пак ми дава грешка.

Някой има ли някаква идея как да инсталирам тази система за запознанства?
 
Въпросче 3та стъпка пише file not found и незнам защо запазва си информацията всичко влизам си в админ панела никакъв проблем но на всяка страница пише само сайта примерно zzzz.com как да го оправя :roll:
edit: оправих се мерси много :wink:
 
Добре след като го инст. ми дава, защо?
Zend Optimizer not installed
This file was encoded by the Zend Encoder / Zend SafeGuard Suite

In order to run it, please install the freely available Zend Optimizer, version 2.1.0 or later.

What is the Zend Optimizer?
The Zend Optimizer is one of the most popular PHP plugins for performance-improvement, and has been freely available since the early days of PHP 4. It improves performance by taking PHP's intermediate code through multiple Optimization Passes, which replace inefficient code patterns with efficient code blocks. The replacement code blocks perform exactly the same operations as the original code, only faster.

In addition to performance-improvement, the Zend Optimizer also enables PHP to transparently load files encoded by the Zend Encoder or Zend SafeGuard Suite.

The Zend Optimizer is a freely-available product from Zend Technologies. Zend Technologies is the company that develops the scripting engine of PHP, also known as the Zend Engine.
 
Еми то и на мен за това пък ми даваше грешка апачето ;)
Трябва да инсталираш това

http://prdownloads.sourceforge.net/appserv/appserv-addons-zendoptimizer-3.3.0.exe?download

След като го инсталираш ако не ти отвори сайта (със системата за запознанства) пробвай да я инсталираш наново и трябва да ти тръгне ;).


П.С. в момента я превеждам на БГ но нещо немога да се справя с UPDATE на юзър акаунтите :?
Някой има ли идея как се спира (всмисал да не иска никви пари, и пак да може да ползва всички екстри на сайта).
Междудругото как се сменя паролата на админа?
 
при инсталацията на този сървър или там какво е ми даа мн грешки при копиране на файловете, ако искаш кога да ти помогна за превеждането, я ме потърси по скайп

Едит: Инсталирах го този сървър и пак ми показва същото, какво да правя :roll:
 
XeS каза:
Незнам нещо при мен ли е проблема... разархивирах архива от първият линк сложих го в директорията на апачето след това разархивирах втория замених го в папката кадето е файла, но като дам на браузъра ми да отвори папката и апачето ми дава грешка. Пробвах директно да го инсталирам без да отварям индекс-а и стига до стъпка 3 там се чуди 30 секунди и ми показва следната грешка :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in h:\appserv\www\flirt4e\!install\install.php on line 409

След около 5 минути чакане ми изписва следното:

Step 4

Check the site now!
If all is ok please delete the install folder, if no please contact us.

Admin access: www.your_site.com/admin/index.php : test

Set the cron jobs:
_cron/hide.php - every minute
_cron/gold.php - every day

Като си отворя сайта по посоченият линк ест заменям your_site.com с името на домейна ми и не ми зарежда страницата и апачето пак ми дава грешка.

Някой има ли някаква идея как да инсталирам тази система за запознанства?
Същатата грешка...
 
MontefuckeR каза:
немога да я изтегля :roll:

и аз немога да я изтегля
 
Здравейте,
Може да ползвате готовата система "vldPersonals" има я Nulled и може да си я намерите безплатно. Има бъгове, но е значително по - добре от останалите дето съм тествал (OsDate,Dolphin и т.н). Тази система ползват www.Karamel4e.com. Трябва ти само хостинг - сваляш, качваш я на хостинга - инсталираш. Елементарно е !

Демо : http://www.vldpersonals.com/product/demo/
Демо на БГ сайтове: www.Karamel4e.com, www.Simpati4ni.com

Има и доста интересни extensions като например това и още много други.

Има и страшно много информация в официалния им форум . Ако те интересува може да прочетеш.

Скоро мисля да Ви покажа аз какво успях да направя с vldPersonals :)

Успех! После може да покажете резултата да го видим!

Поздрави :?:
 

Горе