WP - image tags plug-in

D

Deleted member 11354

Guest
Привет, колеги ...
извинявам се за заглавието, малко е глупаво...

Конкретно към моя случей - имам някакъв плъг-ин, на който му ъплоудвам снимка и в темата се показва снимката с част от поста. Разгледах и се опитах да разгадая MySQL таблицата, която в последствие се генерира, за да мога да изкарам само снимката от всеки пост, но т.к. това ще стане трудно, реших друго - да направя на всеки ТАГ конкретна снимка - възможно ли е? Т.е не да ъплоудвам снимката, а тя да е ъплоудната и автоматично да се присвоява към този таг, примерно снимката може да е с името на тag-а. Така мисля, че после ще е по-лесно с направата на "каталог на таг-овете" в моя блог.
 
Къде искаш да изкараш тази картинка и частта от поста ?
И друго - тази картинка винаги ли ще бъде една и съща ?
 
svilkaa каза:
Къде искаш да изкараш тази картинка и частта от поста ?
И друго - тази картинка винаги ли ще бъде една и съща ?
искам да изкарам само картинката по 1 път на страница в Wordpress. Ако имам 20 таг-а искам на отделна страница да има 20 картинки и всяка картинка да води към съответния таг. Картинката ще е една и съща за един и същи таг, да.
 
А не можеш ли да си направиш въпросната страница и ръчно да сложиш картинката и линкът към тага ?

Не мога да схвана идеята ти :roll:
 
ако имам 5 тага - мога, ама
1) искам страницата да се генерира при вход, т.е. обхожда таговете и ги показва със съответния линк, мисля че ако схвана как се пълни DB-а ще мога да го направя без много усилия
2) трябва да има някакъв плъг ин за картинка към таг, както по новинарските страници - на бизнес таг, примерно, показва някакви пари ...

конкретно идеята ми е да си направя каталог, таговете в моя случей са имена на албуми, съответно ми писна да всеки път да посочвам пътя до обложката. Почти съм сигурен, че има такова нещо. Аз не очаквам от никой тук да ми напише плъг ин за WordPress : ))
 
Добре, вече разбрах замисъла. Може ли само да ми покажеш някакъв пример и ще измисля нещо.
 
ами ...
пример ...
представи си следната страница:
[ -------------- header ------------]
[ ----------------menu ------------]

[картинка][картинка][картинка]
[картинка][картинка][картинка]
[картинка][картинка][картинка]

сега ше прегледам няколко сайта да видя дали има нещо подобно някъде :)
 

Горе