Национално състезание по ИТ и Визуални изкуства

Записване | коментари | гласуване | проблеми
Illusion
Турист
Турист

Post by Illusion » Sun Apr 28, 2013 9:15 pm

Състезанието беше чудесно :)! Адски много се радвам, че имах шанса да участвам. Изживяването е невероятно и неповторимо, препоръчвам ви, ако все още сте ученици, да запретвате ръкави и да се готвите за "Аз мога тук и сега" - 2014!

И да победите, и да не се класирате, не е от значение. Обстановката е превъзходна, младите хора са приветливи, усмихнати, знаещи и можещи, така че, ако не друго, то поне ще си изкарате чудесно в компания с младежи, интересуващи се от същото, от което и вие, както и най-вече: ще завържете някой друг важен за вас контакт, било то с някой от организаторите/журито/менторите или просто млад човек, като вас.

Това състезание наистина бе адски полезно и разведряващо „стената“ на живота на всеки един от нас, участниците!

А от мен — Veni, vidi, vici — 1-во място в категория Front-end Development.

Поздрави на всички организатори, ако случайно някой от тях чете това и много ви благодаря за прекрасното състезание, което успяхте да сътворите тази година, както и това, че ме избрахте за 1-во място — наистина го оценявам! За 1-ви път участвам въобще в някакво състезание, така че не мога да коментирам предните ви години.

morningstar
Нов
Нов

Post by morningstar » Tue May 07, 2013 9:17 am

Луди хора, луди, луди хора!

Image

всички снимки от тук: http://www.flickr.com/photos/91478566@N ... 370899379/

Post Reply