Въпрос за резолюцията на уроците

F1r3Fl3x

Registered
Направих един урок, сниман на целият екран с рез 1440x900, но смятам, че ще излезе кофти. Мисля да го снимам отново, като използвам функцията на Camtasia за снимане на определена част от екрана. Какъв горе-долу трябва да е размера на прозореца ?
 
F1r3Fl3x каза:
Направих един урок, сниман на целият екран с рез 1440x900, но смятам, че ще излезе кофти. Мисля да го снимам отново, като използвам функцията на Camtasia за снимане на определена част от екрана. Какъв горе-долу трябва да е размера на прозореца ?

По добре пробвай да го качиш така както е.
Да провериш качеството.
Не ми пречи да го изтрия после ако се наложи.
Аз както и да го снимам все излиза добре.
И като го режа и като е цяло. Няма проблем.
Потребителят винаги може да си даде "цял екран".
 
Пишеш заглавие и записваш. След това при редакцията ще ти излезе формуляра за качване на .flv видео урок
 
Добавих урока. Преправях демото поне 20 пъти и накрая нищо не излезе, но нямах нерви да го правя наново и затова го качих така.

Обаче, Админ, при мен се получи един странен ефект при качването на видеото. Когато свърши с ъплоудването на файла, ми извади да сваля някакъв PHP файл ( нещо с P започваше, не го погледнах ). Пробвах 4-5 пъти да го кача през ФФ и накрая се отказах. От 2рият път стана през Chrome. Тан страницата заби за около 2-3 мин и нищо не стана след като се качи файла. Сигурно проблема е само при мен, защото това ми се случи и при още един сайт, но не се сещам кой беше.
Прегледай във файловете да не се е качил 2 пъти урока :oops:
 

Горе