Записване и правила за новата игра

Admin

Registered
Новата игра ще е за най-интересен сайт с поддомейн на туриста.
Ще започне в края на май и ще завърши на 15 юли.
Моля до края на месеца измислете своя тема за сайт и се запивете.
Поддомейните ще ги коментираме по-късно.
Поддомейна ще ползва ваш хостинг.
Може на ваш комп ако искате да си хостнете сайта стига този сайт да е онлине до края на играта.

След края на играта поддомейна си остава за вас и може да си го ползвате и за напред.

Правилата са:

1. Трябва да обявите на каква тема ще бъде сайта и да се запишете до
1 юни 2010

2. Сайта не трябва да да нарушава никакви авторски права.
Сайтове за теглене на музика, филми, софтуер и т.н. са строго забранени.

3. Трябва да има реклама (банер или линк) към Мобио.

4. Трябва да осигурите собствен хостинг. Може и на личния компютър да се хостне сайта стига да е постоянно online.

5. Могат да участват само потребители регистрирани преди 1 април 2010 и да имат минимум 50 мнения във форума.


6. Всеки който се запише може да почне да работи по сайта си веднага щом получи поддомейна си.

7. Победител се определя след гласуване и наградите са
1 място - 100 лв.
2 място - 50 лв.
3 място - 50 лв.
 
Моята тема е информационен сайт за всичко свързано с киното и телевизията.
 
Записвам се със информационен сайт за всичко свързано с компютрите. Нов ник: Angry
 
А може ли да имам вече такъв сайт и само да го прместя на поддомейна? :)
 
purko каза:
А може ли да имам вече такъв сайт и само да го прместя на поддомейна? :)
Може би е хубаво темата с въпроси да е отделно :) Иначе може ли да се слага adsense и услуги на mobio в сайта ?
 
Я тук ли да се записваме или да ти пращаме ЛС-та с информация за сайта и поддомейна :roll:
 
Да наистина как ще могат да се управляват домейните? Задължително ли е веднага след като имаме домейн да бъде качен сайта или може и в последната седмица на играта да бъде качен? :roll:
 
Аз предлагам да е за видео уроци но не само за web ами за всичко което му трябва на човека :)
 
katsar0v каза:
Аз предлагам да е за видео уроци но не само за web ами за всичко което му трябва на човека :)
Eми като ти харесва си направи сайта на такава тема :)
 
idevbg каза:
purko каза:
А може ли да имам вече такъв сайт и само да го прместя на поддомейна? :)
Може би е хубаво темата с въпроси да е отделно :) Иначе може ли да се слага adsense и услуги на mobio в сайта ?

Да. Може.
 
NewGuy каза:
Да наистина как ще могат да се управляват домейните? Задължително ли е веднага след като имаме домейн да бъде качен сайта или може и в последната седмица на играта да бъде качен? :roll:

Не.
НЕ е задължително веднага.
Домейна ще се управлява чрез пренасочване .
Ще обясня по натам как ще стане. Всичко ще е наред .
Няма д аима проблем с поддомейните.
 
Моята тема е за браузърите. Ако имаме право на избор на името на поддомейна, нека е browser! :wink:

Извън темата: Защо не ми излиза наклонен текст? :idea:
 
Записвам се с Футболен портал!

edit: Aко трябва да кажем поддомейн имена, на който бихме искали да е сайта то тогава поддомейн football
 
Темата ми е за търсачка на години. Ако имаме право за избор на името на поддомейна, нека е ysearch! :wink:
 
Участвам заедно с human, темата е "дизайнерска галерия, подобно на deviantart, но с някои екстри".

име: designstorm
 

Горе