PayPal проблем с регистрацията на дебитна карта

Всичко за възможностите за печеле/харчене на пари в нета.
Forum rules
Моля, маркирайте отговора на потребитeля, който най-много ви е помогнал за решаването на проблема/въпроса Ви!
Повече за системата за оценяване може да прочетете тук: viewtopic.php?f=28&t=130265
Post Reply
kikity_94
Потребител
Потребител
Answers: 27

PayPal проблем с регистрацията на дебитна карта

Post by kikity_94 » Sun May 06, 2012 10:22 am

Здравейте когато реших да си направя регистрация в пейпал стигнах до стъпката на въвеждането на данните на дебитната ми карта която е ЦКБ (Visa Electron) Въведох 16 цифрения код и този 3 цифрен който е на гърба на картата и при потвърждение на заявката

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

А не ми се занимава да я регистрирам.
Според вас с дебитна карта ли е по добре или кредитна карта и според вас Първа инвестиоционна банка дали е добра идея ?

rombeca
Потребител
Потребител
Answers: 62

Post by rombeca » Sun May 06, 2012 10:37 am

Най вероятно нямаш достатъчно пари. Пейпал си тегли 2 евро, а картата ти има минимална сума, която не можеш да теглиш. Тоест ако имаш 5 лева в нея, пейпал няма да я приеме.
Отиди до банката и питай служителите, най-добре. И си вземи една десетарка да внесеш. :)

mo7ika
Турист
Турист

Post by mo7ika » Sun May 06, 2012 2:15 pm

Естествено, че дебитна карта е по-добре. Мисля, че може да е изтекъл срока за картата ти за да е отхвърлена (макар, че ако е така трябва да ти го каже), но при висчки положения се налага консултация с банков служител и заявка за акаунт за онлайн банкиране(за по-лесна валидация)

kikity_94
Потребител
Потребител
Answers: 27

Post by kikity_94 » Sun May 06, 2012 5:36 pm

mo7ika wrote:Естествено, че дебитна карта е по-добре. Мисля, че може да е изтекъл срока за картата ти за да е отхвърлена (макар, че ако е така трябва да ти го каже), но при висчки положения се налага консултация с банков служител и заявка за акаунт за онлайн банкиране(за по-лесна валидация)
Няма как да е истекъл тъй като картата я искарах преди има няма 1 месец, но да празна е тъй като все още не съм я ползвал.
Тези дни ще отида до клона и ще внеса някой лев ако успея да си отделя, че вече за какво ли не ми трябват тези пари :D постоянно отиват за нещо.
Благодаря за коментарите

deam0n
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 204

Post by deam0n » Mon May 07, 2012 6:03 am

kikity_94 wrote:
mo7ika wrote:Естествено, че дебитна карта е по-добре. Мисля, че може да е изтекъл срока за картата ти за да е отхвърлена (макар, че ако е така трябва да ти го каже), но при висчки положения се налага консултация с банков служител и заявка за акаунт за онлайн банкиране(за по-лесна валидация)
Няма как да е истекъл тъй като картата я искарах преди има няма 1 месец, но да празна е тъй като все още не съм я ползвал.
Тези дни ще отида до клона и ще внеса някой лев ако успея да си отделя, че вече за какво ли не ми трябват тези пари :D постоянно отиват за нещо.
Благодаря за коментарите
Paypal тегли 2 евро от картата и след тази транзакция, трябва от банката да видиш транзакцията и да въведеш един код в PayPal.. Така те разбират, че наистина това е твоята карта.

reletobg
Турист
Турист
Answers: 11

Post by reletobg » Sun Dec 30, 2012 12:21 pm

Имах същия проблем с ОББ. Оказа се,че дебитните им карти немогат да се използват за електронно разплащане. Вземи си от Fibank, най-добре са си.

IzKuFeLiQqQqQ
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 141

Post by IzKuFeLiQqQqQ » Sun Dec 30, 2012 3:34 pm

Преди 2 сед точно се разправях с това... сложи си 8лв и всичко е точно! Кода на извлечението ти ще пристигне след 5дена не 2-3!

Post Reply