Как да прехвърлим пари от paypal в карта [ПОМОЩ]

Всичко за възможностите за печеле/харчене на пари в нета.
Forum rules
Моля, маркирайте отговора на потребитeля, който най-много ви е помогнал за решаването на проблема/въпроса Ви!
Повече за системата за оценяване може да прочетете тук: viewtopic.php?f=28&t=130265
Post Reply
mtaci
Нов
Нов

Как да прехвърлим пари от paypal в карта [ПОМОЩ]

Post by mtaci » Wed Jun 20, 2012 3:00 pm

Здравейте на всички имам следният проблем: Имам карта на "Unicredit Bulbank" на която има едно лого "v-pay" и мисля, че е на виза заради това. Както и да е вие ще ме въведете как стоят нещата, та въпроса ми защо като въведа кода от карата ми изписва това "Card Number: You have entered an invalid or partial credit or debit card number. Please check your entry and try again." - Тоест съм въвел грешен номер или нещо подобно.. Ще се радвам на всеки който ми помогне, благодаря. :)

ventsi34
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by ventsi34 » Wed Jun 20, 2012 7:34 pm

Мисля, че картите V-pay не стават за тази цел.

critrate
Потребител
Потребител
Answers: 23

Post by critrate » Wed Jun 20, 2012 7:56 pm

питай в банката на която ти е картата,аз съм пробвал с Visa и mastercard ,за тази която спомена не мисля ,че става

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Wed Jun 20, 2012 10:14 pm

Трябва да е Кредитна карта.
Не дебитна .
Виза или Мастеркарт.

Питай в банката.
Те знаят точно за какво става въпрос с paypal.

ventsi34
Потребител
Потребител
Answers: 11

Post by ventsi34 » Wed Jun 20, 2012 10:27 pm

питай в банката и ако случайно вадиш нова дебитна карта задължително искай да е Visa electron

rombeca
Потребител
Потребител
Answers: 62

Post by rombeca » Thu Jun 21, 2012 4:39 am

admin wrote:Трябва да е Кредитна карта.
Не дебитна .
Виза или Мастеркарт.

Питай в банката.
Те знаят точно за какво става въпрос с paypal.
И дебитна става. Но за теглене само Виза. С мастъркарт може само да плащаш.

WinKam
Нов
Нов

Post by WinKam » Tue Aug 07, 2012 8:26 pm

Става и с дебитна. Visa става. PayPal работят с тях. Ако искаш да свържеш банкова карта към акаунта си в PayPal, трябва да видиш с кои карти работи системата. Да избереш тази която става от твоите, или ако нямаш подходяща да си откриеш сметка в някоя банка и да си вземеш карта (от тези които работят със системата на PayPal).

Свързването на акаунта с банковите ти данни става, като въведеш номера на картата. PayPal ще се опита да изтегли 1.5 Евро от сметката. Трябва да имаш някаква наличност на банковата ти сметка! Това е процедурата по верификация. Като изтегли тази сума, тогава вече банковата ти сметка е свързана с акаунта ти в PayPal и можеш да си прехвърлиш наличните средства към картовата сметка и да си ги изтеглиш после. Става значително бързо! Отнема няколко работни дни!

Post Reply