Какъв хостинг да избера?

TheGreatG

Registered
Чудя се кой хостинг план да избера,може ли да ми дадете съвет.Засега съм се спрял на Ултима Про +,но погледнах видях,че и Superhosting предлагат добри оферти.Лично според вас кой хостинг е по-добър?Ако си поръчам на Superhosting,то ще е СуперСтарт.Icn предлагат обаче 6о безплатниза инсталиране скрипта и затова повече клоня към тях,но не знам.
 
TheGreatG каза:
Чудя се кой хостинг план да избера,може ли да ми дадете съвет.Засега съм се спрял на Ултима Про +,но погледнах видях,че и Superhosting предлагат добри оферти.Лично според вас кой хостинг е по-добър?Ако си поръчам на Superhosting,то ще е СуперСтарт.Icn предлагат обаче 6о безплатниза инсталиране скрипта и затова повече клоня към тях,но не знам.
Според мен избери ICN ;)
 
еми аз онзи ден си зех СуперХост и съм доволен макар,че за 1 пит използвам платен хост :)
 
Според цените ако ги гледам...най-хубав ми изглежда на cbox.biz...а пък и най-много ми допада сайта им на вънчен вид ;)
Те са май единствената фирма, която всичките и пакети, които предлага са с неограничен трафик.. ;)
За мене те са най-добрите, но нямам никакъв личен опит с нито една от посечените фирми ;)
 
Засега се спрях на ICN,но се колебая за хостинг плана-дали да е Ultima pro + или Икономичен .При първия има Site builder,но трафикът е ограничен,а и допълнителните домейни са само един,а при втория няма Site builder,трабва да се заплаща,а и Add-On домейните са два.Помогнете в избора,кажете си мнението.
 

Горе