меню и лого

mute

Registered
направих си едно лого и заедно с него и менюто даите идея как да направя линковете да кам страниците че маи няма да стане както си го мислех . мислех да нарежа картинката обаче като я нарежа си личи че е на парчета а искам да е едно цялол.
ето я и картинката
header.JPG
 
mute каза:
направих си едно лого и заедно с него и менюто даите идея как да направя линковете да кам страниците че маи няма да стане както си го мислех . мислех да нарежа картинката обаче като я нарежа си личи че е на парчета а искам да е едно цялол.
ето я и картинката
Прати ми едно ЛС с линк към страницата в която е нарязана и си личи,
за да видя защо не изглежда едно цяло.
 
утре щети пратя или по касно вечерта междудругото я нарязах с паинт ако ми кажете как с някоя друга програма имам Fireworks , Adobe Pfotoshop (на която и сам правил картинката ) и PainShop Pro


edit:можеш ли да ми я нарежеш, всяка картинка с надпис да си е отделен бутин като след тази с форума да има още 2 бутона т.е. празното място да са 2 бутона още
 
mute каза:
моля някои ще ми помогнели :(
Извинявай.
Мога да ти оправя кода ама с нарязването ще се озора.
Дай да видя какво си направил преди и защо се вижда нарязано.
 
най-накрая го направих менюто с firework сега остава да поработя малко върху кога и горе долу ще сам готов и ще ви покажа сайта
 
mute каза:
най-накрая го направих менюто с firework сега остава да поработя малко върху кога и горе долу ще сам готов и ще ви покажа сайта
Браво
 
С коя програмка направи логото ?Аз имам фотошоп ама незнам как да
си правя такова лого като твойто ...дай някои друг урок 8)
 
e tova beshe predi tova logo e neshtojno togava pochti nishto nerazbirah sega sam malko po dobre :) i kakto vijdate dori nesam go izpolzval tova logo a na negovo mqsto polzvam tova vmomenta na www.kick-off-fm.qhoster.net
 
mute каза:
направих си едно лого и заедно с него и менюто даите идея как да направя линковете да кам страниците че маи няма да стане както си го мислех . мислех да нарежа картинката обаче като я нарежа си личи че е на парчета а искам да е едно цялол.
ето я и картинката
header.JPG

Как така меню? Като отидеш върху картинката да можеш да натиснеш върху нея без да я режеш ли, че нещо не разбрах...ако е така, то има начин...
 
Въпреки че темата е изчепана аз препоръчвам Handy image mapper с тая програма няма да имате никакви проблеми защото е супер лесна аз я изучих цялата за 2 минути ;)
 
mute каза:
e tova beshe predi tova logo e neshtojno togava pochti nishto nerazbirah sega sam malko po dobre :) i kakto vijdate dori nesam go izpolzval tova logo a na negovo mqsto polzvam tova vmomenta na www.kick-off-fm.qhoster.net


Въпрос за сайта. Как си направил новините ?
 
ползвал съм http://network-13.com/
ама по готеное cutenews изтегли от cutephp.com
 

Горе