Предложение!

Player_pz

Registered
Нямам нищо против да сложа в сайта си линокове към вашите сайтове.
Макар и сайта ми да не е готов и скоро няма да стане искам да благодаря на всички които ми помогнаха ......
 
Player_pz каза:
Нямам нищо против да сложа в сайта си линокове към вашите сайтове.
Макар и сайта ми да не е готов и скоро няма да стане искам да благодаря на всички които ми помогнаха ......

Благодаря.
Тамън накарах AMD да напише скриптовете за логване без база данни които ти искаше.
Ще е във въд на урок с подробни обяснения за да може да се засегнат някой важни неща
за начинаещите с PHP и работата с файлове.
 
Player_pz каза:
Нямам нищо против да сложа в сайта си линокове към вашите сайтове.
Макар и сайта ми да не е готов и скоро няма да стане искам да благодаря на всички които ми помогнаха ......

Аз ти предлагам да направиш сайт на тема каквато мислиш, че ще ти е интересна на теб.
Тоест ако се интересуваш от шах направи сайт за шах.
Пусни един форум и хората ще ти дадът насоки за това какво искат да видят.
Ако направиш сайт за тема която не ти е любима няма да стане нищо.

Аз съм направил този сайт въпреки, че има хиляди сайтове със същата
тематика.
И са доста по добри.

Но мен друго не ме интересува и не мога да си позволя да правя сайт
за футбол. :)
 
Moje i da si prav , no to sega vseki internet posetitel tyrsi saitove otkydeto da si svalq igri ,musika , filmi ,software i drugi djudjuurriii ....
Az ako napravq takyv sait ,konkurenciqta 6te me utrepi ....
A ina4e za kakvo bih napravil sait ,bez poznaniq ot php ?Smisyl takyv 4e ako napravq nekyv smotan sait to nema da ima nito edin potrebitel v siteto mi
 
Защо да е смотан ако е само на HTML.
Просто правиш сайтове за да се учиш.
ПРавиш един, втори , трети през това време се учиш, задаваш въпроси
и накрая става нещо хубаво.
 
Едно време и аз се чудех какъв сайт да направя и то само зада се уча , дори направих такава тема в един форум ( BG-webmaster) там доста се обсъди това за темата и така нататък но най важното е както каза Бобито да ти харесва тематиката насайта който ще правиш и да го правиш с желание защото ако няма такова идва като задължение а такова само за пари се прави ;) И така решихме да направим сайт с братми отнасящ се до Хуманитарните и тозни науки(история,география,химия,физика дори математика и още много други) Но относно конкоренцията мисля , че има един подобен сайт с който главно ще се конкорираме и той е znam.bg който не го е виждал да го види.Матеряли за сайта има повече от достатачно НО трябва много да внимаваме за авторско право и други подобни неща защото ако не друго този сайт ще ни изяде поради конкуренцията която ще станем.Ние ще бъдем свободен сайт без мисълта да печелим пари от това което предлагаме а то е най скъпото нещо на земята ЗНАНИЕТО а целта на ЗнамБГ е точно това да печелят пари.
Май много се оплеснах ама ...Мисълта ми е да имаш за нещо да се хванеш независимо от конкуренцията и да се стремиш да покажеш нещо където никаде го няма дори и да си го откраднал от чужбина променил и така нататък (и да не те хванат разбирасе)

Започни от HTML найстина не е лошо да ми видиш първите странички ;) Даже едната съм си я направил като Favorites едно доста мащабно меню с което си влизам в сайтовете :)
 

Горе