upload на един и същи файл

heji

Registered
Здравейте искам скрипт, при стартирането на който всеки път да ми uploadва един и същи файл пътят на който е "c://race/train.akt"
 
Опитвам се да направя онлайн отчитане на един софуер и затова ми трябва все още не мога да намеря решение
 
heji каза:
Опитвам се да направя онлайн отчитане на един софуер и затова ми трябва все още не мога да намеря решение
Какво ще отчиташ на този софтуер, че да го качваш постоянно в базата през формата :)
 
Може и да не е форма просто да се качва на определен интервал някаква идея?
 
eLite каза:
Този файл train.akt какво има в него?
Както казах това за мен е чист спамер за форми :) Ако греша нека ме извини автора на темата, но досега не даде никакво качествено обяснение, затова и не получава идеи по темата си :)
 
dakata__92 каза:
eLite каза:
Този файл train.akt какво има в него?
Както казах това за мен е чист спамер за форми :) Ако греша нека ме извини автора на темата, но досега не даде никакво качествено обяснение, затова и не получава идеи по темата си :)
Защ трябва да се използва за СПАМ? Ами ако това приложение, генерира този файл под формата на XML и клиента иска да обработва тези данни с уеб базирано приложение?
 
eLite каза:
dakata__92 каза:
eLite каза:
Този файл train.akt какво има в него?
Както казах това за мен е чист спамер за форми :) Ако греша нека ме извини автора на темата, но досега не даде никакво качествено обяснение, затова и не получава идеи по темата си :)
Защ трябва да се използва за СПАМ? Ами ако това приложение, генерира този файл под формата на XML и клиента иска да обработва тези данни с уеб базирано приложение?

Не съм казал, че няма разумно обяснение, но до сега не се обоснова какво иска да прави за да му помогнем като хората, а не да гадаем ! Малко код няма да е лошо да предсатви ! За мен това си е спамер ползващ се за добри цели. Иначе CronJobs ще му свърши работа :)
 
Във файла се намира информация за маркирани състезатели които носят на себе си чипове и не се ползва за спам
 
heji каза:
Във файла се намира информация за маркирани състезатели които носят на себе си чипове и не се ползва за спам
Ок извинявам се :) Подай value='пътя да файла' на input type='file' във форма която я поставяш в Cron Jobs и тя ще се изпълнява когато си я настроил без да е зависима от потребителите които посещават сайта :)

Ето едно уроче за Cron Jobs :
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2752
 
dakata__92 каза:
Ок извинявам се :) Подай value='пътя да файла' на input type='file' във форма ...
Браузъра няма да приеме информацията и полето ще остане празно, няма смисъл от това.
 
не става
Код:
<html>
<body>

<form action="fu.php" method="post"
enctype="multipart/form-data">
<label for="file">Filename:</label>
<input type="file" name="file" id="file" value="C:\Program Files\TauRIS Derby\race\test22.dat"/>
<br />
<input type="submit" name="submit" value="Submit" />
</form>

</body>
</html>
 
След доста мислене стигнах до извода че ми трябва автоматичен фтп синхронизатор с условието че когато ъплоудва файла той може да се използва във същото време и да се презаписва от друга програма защото постоянно се отчитат нови резултати
 

Горе