Сайта ми и размера му да са еднакви на всички браузъри

onestarr

Registered
Така искам сайта ми от всички браузъри да е с една и съща ширина аз ползвам Chrome и при него няма нищо никакви бъгове но при Mozilla има няколко има няколко места в сайта където има цветни икони попринцип са Розови а в Mozilla са тъмно сиви също така при използване на Mozilla сайта се разширява доста а аз искам при всеки бразуър да е едно и също както си излиза нормално на Chrome така и на Mozilla,Internet Explorer,Maxthon и др някакъв код за размер ли трябва да се добави или нещо друго търсих в index но не намирам нищо по това което търся или го пропускам всичко би трябвало да си е наред щом при Chrome си върви сайта и междудругото когато си модвах системата ползвах Chrome аз и него ползвам само :)
 
djman каза:
Уникално. Нито една точка. Нищо не се разбира какво искаш :)

Мисля че обясхних точно какво искам но ето по-точно

Отворих си сайта от Chrome всичко е Ок
Отворих си сайта от Mozilla и някой страници са бъгнати
При Google Chrome всичко OK
При Mozilla ширината на сайта става по-голяма
 
Без html , css & js код евентуално как мислиш , че можем да разберем къде и кое не е наред ? Съвет: направи скрийшот , отбележи разликите и постни кодовете с нищожно попълнено съдържание .
 
Както казва колегата, без цсс код няма как да ти помогне някой. Ако искаш само предположения, може би на контейнера или на боди е зададен width:100%, а ако искаш определена широчина трябва да е width: 1000px например.
 
teroristd каза:
Както казва колегата, без цсс код няма как да ти помогне някой. Ако искаш само предположения, може би на контейнера или на боди е зададен width:100%, а ако искаш определена широчина трябва да е width: 1000px например.

Аз имам няколко css файла и не знам кой да пусна тук сега ще проверя това което ти ми каза може би ще стане с него това width:100% в css ли да го търся или в index
 

Горе