Търсих из форум и не намерих нищо за защита на сайт

Zloto_0000

Registered
Здравейте.Искам да питам как да си защита хамп защото преди 30 минути некои от тука се е правил на хакерче и ми е сменил в един скрипт едни неща и е писал До притежателят на този ип адрес!!!Моля защитете си хамп не ме грее кои е няма лошо дайе му благодаря...
искам само да питам как да го защита за да не стават гафчета :p
 
Zloto_0000 каза:
Здравейте.Искам да питам как да си защита хамп защото преди 30 минути некои от тука се е правил на хакерче и ми е сменил в един скрипт едни неща и е писал До притежателят на този ип адрес!!!Моля защитете си хамп не ме грее кои е няма лошо дайе му благодаря...
искам само да питам как да го защита за да не стават гафчета :p
Защити ти си phpmyadmin , може би от там е проникнал я дай сайта да видя какво мога да направя по въпроса , да не би да имаш дупки по сайта :)
 
Това е сайта нали?http://94.73.43.249/index.php всеки, който напише http://94.73.43.249/phpmyad** може да ти хакне сайта
 
http://94.73.43.249/user/register.php
Ето това е скромното ми сайтче ако може ме намери в скайп rap_ap искам да те питам някои неща виждам че ги чаткаш а ако не се лъжа не съм сложил пасс на root та може така да се е вмъкнал :p
 
Ми то направо така си се е вмъкнал, че и парола ти е сложил... намери си config файла и си сложи парола.
 
Абе праи се е на хакер милия видел че не разбирам и сега се уча и решил да барника
Error

MySQL said: Documentation
Cannot connect: invalid settings.
phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.

кво ти кажа жалка работа хора без работа наистина не че искам да го обидя но за мене тва си е чисто....
 
Zloto_0000 каза:
Абе праи се е на хакер милия видел че не разбирам и сега се уча и решил да барника
Error

MySQL said: Documentation
Cannot connect: invalid settings.
phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.

кво ти кажа жалка работа хора без работа наистина не че искам да го обидя но за мене тва си е чисто....
Това е някое пишлеме :?: Ако беше хакер вече да нямаш Windows :?:
 
Ако не ти се ровичка из конфугирационни файлове, прейстанлирай си xampp/appserv/wampp или к'вото ползваш и още в началото си сложи парола. ;)
 
nom3r1 каза:
Zloto_0000 каза:
Абе праи се е на хакер милия видел че не разбирам и сега се уча и решил да барника
Error

MySQL said: Documentation
Cannot connect: invalid settings.
phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.

кво ти кажа жалка работа хора без работа наистина не че искам да го обидя но за мене тва си е чисто....
Това е някое пишлеме :?: Ако беше хакер вече да нямаш Windows :?:
Абе незнам кво е ама е голем измикяр ... тва са хора които си нямат друга работа..
 
Окей. Айде да не се обръща темата в СПАМ. Няма к'во да обсъждаме кой и какво...
Казах ти как да си решиш проблема и мисля, че до тук трябва да спрем ;)
 

Горе