Обратна връзка при разплащателни услуги от epay.bg

newyorker

Registered
Здравейте, изграждам онлайн магазин за детски играчки.
Остана ми само пазаруването онлайн през epay.bg

Въпросът ми е: Когато генерирам формата за плащане за моя сайт,
и ме прехвърли в EPAY.BG и там потвърдя плащането, как да отразя
в моя сайт, че стоката е платена?

Тоест как да направя връзка с EPAY.BG за да разбера, от кога и за какво е платено.

Благодаря Ви.
 
Най добре се свържи с някой оператор и си изяснете всичко и те специално ще ти направят това което искаш но мисля че ще взимат някакъв процент или точна сума. Иначе такава услуга няма.
 
Ползвай демо пакета на epay https://devep2.datamax.bg/ep2/epay2_demo/(тук е обеснено всичко с примери!). Когато правиш настройките на търговеца въдеди желания адрес тук -> URL за известяване, където ще бъдеш известяван. А иначе ако искаш в реален акаунт, трябва да го пратиш на тях. Преди 5 дена го правих това. Много са отзивчиви :D
 
STaNiMiR каза:
Ползвай демо пакета на epay https://devep2.datamax.bg/ep2/epay2_demo/(тук е обеснено всичко с примери!). Когато правиш настройките на търговеца въдеди желания адрес тук -> URL за известяване, където ще бъдеш известяван. А иначе ако искаш в реален акаунт, трябва да го пратиш на тях. Преди 5 дена го правих това. Много са отзивчиви :D

Имам още един въпрос,
значи за да направя това, което съм написал и ти си ми дал като пример,
задължително ли е да бъда регистриран като уеб търговец и да имам регистрирана фирма на мое име?
 
НЕ!. Само, ако решиш да имаш реален акаунт. Иначе може да си правиш колкото искаш и да тестваш, колкото искаш:)
 
STaNiMiR каза:
НЕ!. Само, ако решиш да имаш реален акаунт. Иначе може да си правиш колкото искаш и да тестваш, колкото искаш:)

Опа, обърках се, извинявай за което.

Исках да задам въпроса си така:
Когато реша да купувам и продавам по начина който си ми казал,
не да тествам, задължително ли е да имам регистрирана фирма,
за да се регистрирам като уеб търговец?
 
Не мога да ти кажа точно, но мисля че да. Поне аз регистрирах реална фирма.
 

Горе