Домашен сървър . Хост сървър на домашното PS ?

Статус
Not open for further replies.

Access

Registered
препоръчайте ми някой друг добър домашен уеб сървар, който сте го ползвали и сте доволни от него :)
щото съм с XAMPP и прави много проблеми и ми дойде до гуша от него :eek:


:?:
 
ама има ли си като XAMPP-a сичките му мити работи MySql, phpmyadmin и т.н. :wink:
такъв ми трябва 8)
 
Access каза:
ама има ли си като XAMPP-a сичките му мити работи MySql, phpmyadmin и т.н. :wink:
такъв ми трябва 8)
Да :) http://www.appservnetwork.com
 
мерси :) ще го сменя още след малко, че ми писна от тая щайга ХАМРР :)
 
аз пак немога да разбера как да сложа ПАСС на phpmyadmina на xampp или някакъв начин да защитя директ/
 
еми сменяш името на папката на phpmyadmin-a :) и аз неможах да разбера друг начин и за това съм го направи по тоя :) сменяш я на нещо трудно дето смяташ,че никой няма да се сети и готово :)
 
Паролата се сменя много лесно ...
1.Влизате в xampp-a главната страница.
2.Цъквате на "Security".
3.Там малко по-надолу има един линк "=> htp://localhost/security/xamppsecurity.php <= [allowed only for localhost]"
4.Цъквате и там мисля, че можете да се оправите :twisted:
 
Да и вмомента си сложих парола и когато я напиша нищо нестава , нея приема
 
не знам от какво .. !?? аз я пиша там на линк-а като цъкна и после като изляза и вляза в пхп-майадмин и ми я иска, пиша я и готово :roll:
 
За домашен сървър съм чувал, че доста хора ползват и WAMP. Аз до сега предимно съм ползвал XAMPP и съм нямал кой знай какви проблеми. Ползвам го защото има в пакета и FTP сървър и не трябва допълнително да си инсталирам FTP.
 
Пуснато на: Нед Май 28, 2006 5:10
topic_lock.gif
 
Статус
Not open for further replies.

Горе