Малко свободно място на диска Ц

TheWiLL

Registered
Здравейте, имам много малко свободно място на диска Ц. (2,42 ГБ.)
Общо имам 14,9 Гб.
В диска Ц имам три папки:
Documents and settings: 7,11 GB
Program files: 2,48 GB
WINDOWS: 1,91 GB

Ако може да ми кажете как да освоодя място на диска, до преди месец има около 7 гб. свободно място.
 
Изтегли си SuperCleaner и го пусни да ти поизчисти. Освен това виж дали нямаш някакви свалени неща на Ц, които не ти трябват.
 
Пробвах с SuperCleaner изчисти ми 1-2мб, с CCleaner съм пробвал, същтата работа. Свалям само в диска Д.
 
2 ГБ свободни не са малко.
На десктопа имаш ли много неща :? По скоро някакви поголеми папки. Десктопа също е на С: ;)
 
tysonlkr каза:
2 ГБ свободни не са малко.
На десктопа имаш ли много неща :? По скоро някакви поголеми папки. Десктопа също е на С: ;)

Знам че десктопа е на Ц, на него имам 13мб.
 
само да ти кажа ,че като теглиш файлове тези файлове и/или торенти не се махат .. трябва и тях да изтриийш .. ;) :?:
 
Намерих една скрита папка в C:\Documents and Settings\All Users\Application Data която се казва avg9, и е 6,20 GB. По всичко личи че това е антивирусната, но имам и друга папка AVG в Program Files.
 
Имаш регистри и временни файлове на компютъра, които трябва да се поддържат - чистене, дефрагментация и т.н. Можеш да го направиш с Registry Mechanic - лесна е за използване - ще изчисти история на браузъра, кеш и всякакви такива данни, което се натрупват...

Друг вариант да си поддържаш компютъра, това е TuneUp Utilities...
 
TheWiLL каза:
Намерих една скрита папка в C:\Documents and Settings\All Users\Application Data която се казва avg9, и е 6,20 GB. По всичко личи че това е антивирусната, но имам и друга папка AVG в Program Files.
Трий я и/или слагай на ново. Аз бих ползвал друга.
 
1 - Revo uninstaller - и махаш "ненужни" (да не обиждам повече) програми
2 - TuneUp - и си направи профил на системата след това я оптимизирай при настройки за редукция на визуалните удобства. Като мине правиш и всички останали оптимизаций до достигане на оптимално стстояние на ОС.
 
А с кой Windows си, ако си с XP покажи си скритите фалйове влез в папката на Windows и изтрий всички $NtUninstallKB2476490$ папки. Също така и всичко от папка Prefetch.
 

Горе