Леко повреден хард диск да се префасонира като външен.

Всичко за извъндизайнерският профил на Вашият компютър
Post Reply
K0ceTo
Гуру
Гуру
Answers: 18

Леко повреден хард диск да се префасонира като външен.

Post by K0ceTo » Wed May 22, 2013 6:43 am

Здравейте, преди известно време хардът ми сдаде багажа... всъщност се оказа че само нкой друг сектор не работи и всичката информация е на лице, че и записва. Ама беше много на зо работата че не съм го мъчил ами направо си взех нов. Сега ми се ще да си префасонирам стария, така че да си го ползвам за външен. Забравих да напиша че е Sata за лаптоп... въпросът е какво трябва да му взема и откъде, някакво захранване, преходник към USB... айде, кутийка ще си направя... иии съответно тези неработещите сектори трябва ли да ги правя нещо за да не сбъга съвсем харда или така си е добре :D

Knoppix_
Турист
Турист

Post by Knoppix_ » Wed May 22, 2013 7:07 am

Лично аз имах такъв хард диск с няколко повредени сектора, купих си готова кутия за 25 лв а харда го минах със HDD regenerator и вече 4-та година си го ползвам без никакви проблеми

DarkAngelOfhope
Потребител
Потребител
Answers: 37

Post by DarkAngelOfhope » Wed May 22, 2013 2:30 pm

^Да и аз така направих с един доста развален хард диск, само че аз му купих готова кутийка за 8лв даже имаше и калъвче за кутийката :D

Ама при мен имаше много лоши сектори и просто ги оставих свободни и другото на 1 дял и сега там си съхранявам някои сериали :D

Post Reply