Някои копчета на клавиатурата не работят

Всичко за извъндизайнерският профил на Вашият компютър
Post Reply
respec7_m3
Нов
Нов

Някои копчета на клавиатурата не работят

Post by respec7_m3 » Mon Nov 28, 2016 2:20 pm

Някои копчета от клавиатурата ми не работят от 1-2 месеца. Първоначално не обръщах кой знае какво внимание, но вече почнаха доста да ме дразнят, лаптопа ми е Acer Aspire E5-572G на около година е.
Image
Оградените копчета в зелено работят, а другите не. Преинсталирах драйвери няколко пъти, но без резултат. Искам да отбележа, че копчетата спряха да работят отведнъж не по отделно. Не са блъскани, не са заливани с вода, лаптопа не е разглобяван. Според мен проблема не е хардуерен, а се получава някакъв конфликт, но все пак изкажете мнение и вие?

teroristd
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 83

Post by teroristd » Mon Nov 28, 2016 2:45 pm

За първи път чувам за подобно нещо. Аз лично бих направил преинсталация на операционната система и ако не се оправи значи проблема е хардуерен.

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 126

Post by dakata__92 » Mon Nov 28, 2016 3:05 pm

Първо си преинсталирай всичките драйвъри. Преди време на приятел не му работеха част от тези копчета и Fn + комбинациите им. След преинстал на всички драйвъри свалени от сайта на производителя на лаптопа всичко се оправи. Още си бачкат. Следващият варянт е да си преинсталнеш ОС и чак тогава е напълно вероятно проблема да се окаже хардуерен. :)

respec7_m3
Нов
Нов

Post by respec7_m3 » Mon Nov 28, 2016 4:40 pm

dakata__92 wrote:Първо си преинсталирай всичките драйвъри. Преди време на приятел не му работеха част от тези копчета и Fn + комбинациите им. След преинстал на всички драйвъри свалени от сайта на производителя на лаптопа всичко се оправи. Още си бачкат. Следващият варянт е да си преинсталнеш ОС и чак тогава е напълно вероятно проблема да се окаже хардуерен. :)
Точно такъв е и моя проблем. Не ми работят и fn комбинациите с тези копчета, след малко ще преинсталирам всички драйвери :)

Post Reply