Добра антивирусна програма

Статус
Not open for further replies.

oXteR

Registered
Здравейте качил съм си Суперантиспиларе но всеки ден ми пуска вирус
Препоръчайте ми някоя друга
 
SandPrince каза:
Avira :?:

желязна е, смятам да си я купя даже, понеже е 50 лв :D

Sandprince, ти май вярно се чудиш къде да си похарчиш парите.. Първо телефон с touchscreen, после мини лаптоп, сега антивирусна. Като стигнеш до сайтове ми се обади да измислим нещо :D

COMODO Internet Security (firewall + av + defence+) и е безплатна отвсякъде
 
B13_Savage каза:
dallas каза:
Без спор според мене е най-добрата антивирусна за Windows.
Аз си купих eset smart security business edition (то това пак е нод32)
но става за Vista, Xp и за windows server .

Особено за сървъра като му ограничиш портове, процеси и програми става приказка.

Аз съм за nod32.
Няма идеална антивирусна и винаги някой може да ти вземе контрола на компа.
 
avg free и не се занимаваш с глупости.
Програма която няма през 5 минути да писка, че има вирус а просто ще го изчисти без да разбереш.
Пробвай, горещо препоръчвам.
 
StormBreaker каза:
SandPrince каза:
Avira :?:

желязна е, смятам да си я купя даже, понеже е 50 лв :D

Sandprince, ти май вярно се чудиш къде да си похарчиш парите.. Първо телефон с touchscreen, после мини лаптоп, сега антивирусна. Като стигнеш до сайтове ми се обади да измислим нещо :D

COMODO Internet Security (firewall + av + defence+) и е безплатна отвсякъде

това комодо съм го тествал - пълна боза е. набъках се с 136 вируса за период от 1 месец....
А Авирата си е доста добра. И няма как да е , понеже е с ядрото на kaspersky :wink: а е в пъти по-лека от него. за сравнение: ФФ ми харчи повече рам , отколкото авирата... ;)

офф:// да прав си - търся къде да похарча 400 лв. :D
днеска видех един iphone който беше 350 лв ама се оказа че е HiPhone и само на външен вид и меню е като айфона. иначе е пълен боклук.
 
zone alarm преди много я хвалеха, знам че не е антивирусна ама уж беше най-добрата .. как мислите ?
От доста компютърни офиси ми препоръчват АВАСТ .. :)
 
AV-Scanning-Performance3.jpg
 
B13_Savage каза:
SveXteZ каза:
B13_Savage каза:
]http://www.eset.com/images/AV-Scanning-Performance3.jpg
всеки си има paint ...
разкри ме :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
highest-detection.gif

Всяка фирма си води своя скала за най-добър антивирус.И това е напълно логично.Аз си харесвам Аваст, и съм с него... от време на време пусна на кашперски онлаин скенера да провери.... за всеки случай... и спаи-бот , против троянци и пачци.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе