Странен проблем

staf

Registered
Не знам какво става но браузера (с IE съм) не ще да изпълнява JavaScript.Как мога да го управя?
 
Tools -> Internet Options... -> Security -> Цъкаш на тази планетка(Internet) -> Costum Level и от там гледаш каде пише за JS и даваш да се изпълнява(разрешено)

Ако не успееш да го намериш вместо Costum Level цъкни на Default Level и трябва да стане
 
И след това: Tools - Internet Options - Security - Custom Level - Scripting - Active Scripting - Enable не се получава така ли?
 
Да не се получава

963.gif
 
Сложи всичко на enable (ама запомни кое е било изключено) и виж дали JScript-а ще тръгне. Ако не тръгне - значи не е от там ;) Поне да знаеш къде да търсиш проблем.
 
IE за мен е най-добрият браузер !!! :x Другите модифицирани идиотщини са префърцунени и бозяви.

Мое мнение :D :)
 
хах странно защо тогава много хора които се занимават с уеб дизаин го ненавиждат( професионалисти) и аз нещо него харесвам , не са справя добре с ЦСС-а. Аз съм за FIREFOX :twisted:
 
Добре - мога да се съглася, че IE не е най-добрият browser, ама за FF не си прав. Не мога да съм с тоя браузер и бой да ям :)...
 
точно това е проблема , аз още когато си взех компютъра преди година и нещо го имах тоз проблем , водил съм пс-то си на поправка не веднъж :( и на мен са ми казвали да гледам горе в internet tools ама нищо неставаше :(
но сега всичко ми е ок :)
 

Горе