Какъв лаптоп да си купя .. ?

respec7_m3

Registered
Препоръчайте ми възможно най-добрия лаптоп, който мога да си купя до около 900-1000 лв.
По възможност лаптопа да е Asus или Dell ОС да бъде XP (лаптопа ми трябва предимно за игри като CS, Mu Online, WoW)
Ако може и линк към сайт за да видя лаптопа и да преценя дали ще го поръчам :)
 
Ами отиваш в магазина и разглеждаш трябва ти поне на 2ГБ рам и да е поне двуядрен за игри като wow , а ако питаш като марка аз бих ти препоръчал Asus.
 
hisar каза:
Ами отиваш в магазина и разглеждаш трябва ти поне на 2ГБ рам и да е поне двуядрен за игри като wow , а ако питаш като марка аз бих ти препоръчал Asus.
Да, но ако може да ми давате линкове към сайтове директно да го поръчвам ... ;)
 
Първо ако ще си взимаш лаптоп най-важното е да не е AMD ATHLON X64 после за игри ти трябва добра видео карта и рам памет нещо от сорта на 256 МБ Видео и 2-3 ГБ РАМ процесор Pentium са добри за игри но никога атлон ;) хубав лаптоп може да намериш на МултиРамата но това е твой избор ами това е което мога да те светна :?: и после пиши какъв лаптоп си си взел :!:
 
Тук малко си заблудил защото си казал до 900-1000лв а лаптопа който показваш след това е 3584 лв.
 
Ако искаш скъп и мощен лаптоп вземи този - http://pcstore.bg/laptopi/ACER-4/ACER-Aspire-8943G-Ethos-LX-PUH02-066-626
А, ако искаш евтин и добър - http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_5738-acer_aspire_5738 :?:
 
qazxsw каза:
Тук малко си заблудил защото си казал до 900-1000лв а лаптопа който показваш след това е 3584 лв.
Да, но за игри от типа на WOW няма да си купувам лаптоп със процесор AMD 2.1 GH/z със 2-3 cache да ми сече ... С този графиката ще бъде много по-яка ...
 
хаха нещо се лъжеш за Wow :D Играл съм го на Celeron D 1GHz и видеокарта 128mb някаква мнооого стара от рода на GeForce 2
 
StormBreaker каза:
хаха нещо се лъжеш за Wow :D Играл съм го на Celeron D 1GHz и видеокарта 128mb някаква мнооого стара от рода на GeForce 2
Да но неможеш да ме убедиш че си играл с такава графика като мойта. И плюс това интернета също играе голяма роля..
 
respec7_m3 каза:
StormBreaker каза:
хаха нещо се лъжеш за Wow :D Играл съм го на Celeron D 1GHz и видеокарта 128mb някаква мнооого стара от рода на GeForce 2
Да но неможеш да ме убедиш че си играл с такава графика като мойта. И плюс това интернета също играе голяма роля..

Няма смисъл да си земаш лаптоп за точно определени игри едно време и аз я играх 2 години и ся вече само ми стой като икона :]
Земи си лаптоп за работа да знаеш, че ако решиш някаде да отидеш и ще ти трябва спешно да го ползваш...
Утре се хванеш с момиче при лаптопа ли ще бяхас? :shock:
 

Горе