WoW Battlegrounds

kzteam

Registered
Значи има един нпц или бот yuli the valterac alley който трябва като натисна да ми дава да се приесъдиня кам арена valterac alley обаче като натисна нема нищо та въпроса ми е как да го направя.. ?
 
ВЕроятно NPC-to е чупено.
Принципно може да се запише арена и като се атисне "Н" и се избере полето.

Пробвай да съмнеш :
npc=32333 мисля че това искаш
 
не става дай ако не да ти ми дайш скайпе и там ки ти дам сървъра да влезиш да видиш че не става да снимам да ти покажа
 
kzteam каза:
не става дай ако не да ти ми дайш скайпе и там ки ти дам сървъра да влезиш да видиш че не става да снимам да ти покажа
Сървъра твой ли ? или просто в някакъв пиратски сървър не можеш да влезнеш в бг-то ?
Не ползвам скайп.
 
еми мой сървър е немога да влезна в арената такво там дек пише да влезна нема такво а е празно поле пиратски сървър е Арцему
 
Е каква е тая арена Alterac Valley? Или е батълграунд или е някаква измислица на пиратския сървър.

Лек приятелски съвет към всички:

Най добрия сървър е wow-europe.com. Който не му се плаща, да не се занимава с глупости. Само се разваля кефа от играта с тия бъгливи копия.
 
мерси а да ви питам как да си инсталирам пачове на Warcraft 3 Значи тръгвам да инсталирам и изписва..

Blizzard PrePatch v2.70 compiled on Jul 7 2003
This program patches Warcraft 3

Log created at 1:04 am on 09/17/2010

Registry error loading key 'Warcraft III\InstallPath'
Системата не може да намери указания файл.


RESULT: Prepatch failed
 
rombeca каза:
Е каква е тая арена Alterac Valley? Или е батълграунд или е някаква измислица на пиратския сървър.

Лек приятелски съвет към всички:

Най добрия сървър е wow-europe.com. Който не му се плаща, да не се занимава с глупости. Само се разваля кефа от играта с тия бъгливи копия.

Не е арена,a battleground излезнал на wotlk. (в момента не мога да се сетя на кой патч ;))
 

Горе