Кой с какво ще участва?

Статус
Not open for further replies.
Ооо, аз няма да участвам ;)
Ако по-рано беше пусната тази игра щях да участвам с моята онлайн игра, но сега не ми се почва нов проект :)
 
Аз мисля да си променя ако е възможно че няма да имам време скоро трябва да няма съм тук нещо от система продажби обяви купупки и т.н.
С категорий и под категории защото трябва да почна JAVA SCRIPT да уча и няма да успея за толкоз време ако може да си го променя
 
Срок има ли, мина ли (",), мисля да се пробвам със сайт за уроци, видео клипове, торент тракер, обяви, форум и това в едно, дано да стане ;).
 
doki каза:
Срок има ли, мина ли (",), мисля да се пробвам със сайт за уроци, видео клипове, торент тракер, обяви, форум и това в едно, дано да стане ;).
//офф
ще напишеш сичко това ?
//
 
Преди да запишете тема проверете дали някой да не е резервирал http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=18437 .
 
Тези които не са записали тема имат една седмица (последна до 20.08.07) да го направят.
 
Видях, че срока е до утре, та явно се връщам на време от море. Мисля да участвам със уеб дизайн на тема Case Modding, защото не ме бива в кодовете от никъде. Някъде имаше вариантите за участие, но нещо не ги намерих.
 
Аз ще учяствам със сайт свързан с киното и филмите (информация за нови филми, архив с файлове за доунлоад и т.н).
 
mалко промяна при мен ... аз ще участвам с още един сайт но за полезен код ... уроци за phpbb :)
 
е добре де хора ........... всеки започне да си променя темата, какво ще стане накрая? все си мисля че имахме достатъчно време да помислим с какво ще участваме ....... а и още нещо, когато се коментираше темата за играта ..... по-голяма част искаха сайт, от което следва че е имал нещо предвид! :roll:
но както да е, мое лично мнение!
 
Който е запазил тема в играта, не може да е смяна когато си пожелае.
Също и да се опитва да се включи в играта с различна от обявената си тема.
 
е колко си промениха темите ?


хубаво нали до неска можем ... да си сменяме махам футболния сайт и темата е тази която дадох последна така се случиха нещата налага ми се да отсъствам а с онзи сайт беше за дизайн друго е за дизайн друго е за полезен код ... дизайна изисква прекалено много работа по него ...

работата е сериозна и както ви казах няма да ме има няма да казвам защо ще отсъствам защото са лични причини ... просто един от родителите ми се разболя ... повече няма да говора ... искам малко поне да го нахвърлям поне да не е без ич ... ако не стане работата просто ме отпишете ...
 
Срока до 20.08.07 (ако ме разбираш какво говоря 19.08.07 23:59:59:99) беше за тези които не са си запазили тема, а не за промяна на темата !
 
staf каза:
Срока до 20.08.07 (ако ме разбираш какво говоря 19.08.07 23:59:59:99) беше за тези които не са си запазили тема, а не за промяна на темата !
Срока не изтече ли? Не е ли време за заключ на темата?
Който се е записал записал се е... с каквато тема се е записал с така и ще участва... аз поне така го приемам и се надявам и другите да го разберат.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе