Shine ефект

forestspirit

Registered
първо да ви поздравя за хубавия саит ... 8) Значи искам да разбера как да си направя shine efect на едно лого ... ??? благодаря предварително :)
 
forestspirit каза:
първо да ви поздравя за хубавия саит ... 8) Значи искам да разбера как да си направя shine efect на едно лого ... ??? благодаря предварително :)

в какъв смисъл Shine ефект. да има сияние около текст или някакъв обект ли???
 
точно като това второто ми трябваше но не за текст а за картинка но нищо то принципът е същия и стана много добре ;) БЛАГОДЯРЯ МНОГО :) zaheto печели точка :)
 
за да не пускам нова тема ще ви питам тук ... значи имам картинка която трябва да я завъртя на една страна с коя опция се правеше и каде точно се намира защото от 30мин я търся и немога да я открия!?!?!?!
 
Ми .. същото... и после даваш десен бутон на текста.. и ти излизат различни опций.. !
 
zaheto каза:
forestspirit каза:
Cek0Ff каза:
не ми трябва "resize" а да я завъртя под даден ъгъл примерно едната и страна да е по-напред а другата назад ...

Ctrl+T -> Десен Бутон -> Rotate.
пичове нещо не можем да се разбереме не ми трябва да я въртя а да саздам илюзия за приближаване на част от картинката. например като едната и страна да е по напред от другата имаше такава опция чрез задаване на кординати ама не мога да я намеря ...!?!?! :eek: :|

ако това не ти помогне пусни нова тема не се притеснявай ;)

Ctrl+T -> Десен бутон -> Perspective

zaheto
 

Горе