Предложения и коментари за играта.

jooorooo каза:
Сега не разбрах, до 15-ти септември трябва да е качен сайт или само тема с името и описанието+линк?

май само темата със линк и поне една страничка да има.
 
Няма такова нещо.Просто до 15 трябва си купил домейна и да покажеш че си започнал, демек че ще участваш сериозно.
 
K0ceTo каза:
Няма такова нещо.Просто до 15 трябва си купил домейна и да покажеш че си започнал, демек че ще участваш сериозно.

че аз какво повтарям от одеве :shock:
 
До 15 септември очаквам всички да са пуснали тема за своя проект/сайт.
Тези които не са го направили или не са спазили някое правило
няма да участват.
Всеки опит за промяна на предварително обявената от вас тема
води до изключване без предупреждение.
хъх... :roll: :idea:
 
SandPrince каза:
K0ceTo каза:
Няма такова нещо.Просто до 15 трябва си купил домейна и да покажеш че си започнал, демек че ще участваш сериозно.

че аз какво повтарям от одеве :shock:

Съобщенията ни са се разминали, когато писах ти не му беше отговорил ;)
 
K0ceTo каза:
Няма такова нещо.Просто до 15 трябва си купил домейна и да покажеш че си започнал, демек че ще участваш сериозно.
Да, точно така е.Целта е да се пресеят участниците и да останат тези които наистина щe участват.
 
staf каза:
K0ceTo каза:
Няма такова нещо.Просто до 15 трябва си купил домейна и да покажеш че си започнал, демек че ще участваш сериозно.
Да, точно така е.Целта е да се пресеят участниците и да останат тези които наистина щe участват.
Искате да кажете, че не е краен срок? :shock: :D :D :D :D :D :D
 
Dido_net каза:
staf каза:
K0ceTo каза:
Няма такова нещо.Просто до 15 трябва си купил домейна и да покажеш че си започнал, демек че ще участваш сериозно.
Да, точно така е.Целта е да се пресеят участниците и да останат тези които наистина щe участват.
Искате да кажете, че не е краен срок? :shock: :D :D :D :D :D :D
Да нещо такова.Това е поредно пресяване в играта.Както казах целта е да останат тези които наистина ще участват.Има участници които са се записали и запазили тема но нямат време да я реализират по ред причини.Трябва да се отделят тези участници които наистина ще участват в играта.Имаше срок един месец да се регистрира домейн име за тези които наистина ще участват.
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=19347
admin каза:
Участват само записалите се вече до тук.
До 15 септември очаквам всички да са пуснали тема за своя проект/сайт.
Тези които не са го направили или не са спазили някое правило
няма да участват.
Всеки опит за промяна на предварително обявената от вас тема
води до изключване без предупреждение.
 
А задължително ли е до 12:00 тази вечер да е качен на хоста? Защото смятам като го завърша да го кача с всички SQL и т.н., защото при всяка промяна ще трябва да променям не само там където го разработвам, но и платения хост..? :(
 
До кога ще е играта? Има ли точна дата. Искам да разбера за да знам колко време имам за да направя сайта и за да го оптимизирам.
 
абе какво стана. нещо като гледам няма обновления по сайтовете пуснати до тук.
да не ни мина мерака??? то верно сме и повечето на даскало ама все пак по нещичко може да се барва... :shock: :)
 
При мен ще има забавяне, поради хакване на сървъра за момента нямат права над домейна ми. Дано го оправят, че може да се наложи смяна на името на домейна :(
 
jooorooo каза:
При мен ще има забавяне, поради хакване на сървъра за момента нямат права над домейна ми. Дано го оправят, че може да се наложи смяна на името на домейна :(
юю


Е той домейна си е твой.
Може да го пренасочиш ако стане голямо забавяне .
Хоста може да загубиш но домейна не би трябвало.
 
нямам админ панел за домейна, което е тъпо... и не знам кой какво прави... което е тъпо и почвам да съжалявам, че взех от там.
 

Горе