Как да забраня свалянето на снимки от сайта.

test

Registered
Знам че е нещо с Java ама какво точно си нямам и грам на престава.
 
ами практически и теоретически е невазможно да забраниш свалянето на снимки с джава скрипт може да забраниш десен бутон на мишката и така тези които не са толкова добре запознати няма да мога да свалят картинките , но за някои по напреднал като мен ( реклама :p ) няма да е проблем.
ето ти и джава сктипра
Код:
<SCRIPT LANGUAGE=JavaScript> 
 
</SCRIPT>
 
DokToRa каза:
Знам че е нещо с Java ама какво точно си нямам и грам на престава.

Виждал съм подобни историй и то в сериозни сайтове.
Не мога да разбера как един програмист който е
с няколко нива над мен може да прави такива глупости.
Щом виждаш картинката на сайта знай че ще можеш да я свалиш.
 
Една картинка която се вижда в един сайт,то тя е свалена в кеша на браузерът!!!
т.е. тя е вече на компа на потребителя, който е отворил сайта!!!Другото което е той може да си я изтегли от сорса!Абе просто забрави, щото е кофти!
 
admin каза:
staf каза:
Може да се забрани с htaccess.

Но няма да се виждат картинките.
Само в сайта ще се виждат картинките.Ако някой рече да даде линк към тази картинка някъде няма да може да се отвори (някой го правят да спестят малко трафик). Също може ако се даде линк да не се покаже друга картинка и да пише, че не съществува или няма право да я разпространява (но за това не съм много сигурен дали е с htaccess)
 
Еми на мен ми го има в хостинг-а като екстра и примерно забранявам го обаче след т'ва не ми се виждат картинките, така че трябва да видя как да стане ...
 
Абе тя авоматично се сваля във temp директория на харда след като зареди сайта... :lol:
 

Горе