Започна изучаване на информационни технологии от 5. клас

Doris

Registered
Може би знаете, че петокласниците учат по нова програма с нови учебници и нови предмети. Започна изучаване на информационни технологии в пети клас като свободно-избираем предмет. Появиха се 5-6 учебника. Ето корицата на един от най-популярните според мен:
itnzvG.jpg

Учебниците са цветни, с диск. Изучават се графични изображения, запис на звук, текстообработка, електронна таблица, презентации, интернет.
Децата посрещат с интерес новия предмет, родителите - не съвсем, цената на учебниците е средно 8 лева.
 
Това е добре така щесе научат и как да направят нещо с компютрите а не само да играят на игри
 
ми мн хубаво ние почнахме от 8ми :) (като за по бавно развиващи :lol: )
 
Ми ние почнахме от 9-ти ама е много тъпо ... Много големи глупости учим + това компютър ще пипнем чак след 2-ва месеца ... тъпа работа ;) Дано тея технологии са по добри :)
 
хехе нестига, че съм в профилирана паралелка и не го уча това зареди тъпия английски ами и тези ще го имат :shock:


Edit :
Скивайте ги ки запленени са тези деца на корицата. Изглеждат като бъдещи хакери.Нали!!! :lol:
 
METALLICA каза:
Ми ние почнахме от 9-ти ама е много тъпо ... Много големи глупости учим + това компютър ще пипнем чак след 2-ва месеца ... тъпа работа ;) Дано тея технологии са по добри :)


на нас ни казаха ,към края на годината !!
ЕДИТ:

не че комп. са нещо !!
CPU 300MHz
RAM 8mb
HDD 200 Mb
O. S. Windows 98



и отгоре на това върви.. Значи на мене направо ще хвърчи !!
 
Не е лоша идеята ;) ще бъдат научени на нещо полезно което да имат в главите си :)
а не само да седят и да играят по цял ден :)
 
Access каза:
Не е лоша идеята ;) ще бъдат научени на нещо полезно което да имат в главите си :)
а не само да седят и да играят по цял ден :)


Да бе > 2 или колкото там си часа повече в mIRC или CS , AEG OF EMPIRIAM и в нета
 
index каза:
не че комп. са нещо !!
CPU 300MHz
RAM 8mb
HDD 200 Mb
O. S. Windows 98



и отгоре на това върви.. Значи на мене направо ще хвърчи !!

хаха последните технологий от 1994г. нямам думи просто
на тези машини как е тръгнал WIN и вообще работат ли още тези компютри
 
index каза:
METALLICA каза:
Ми ние почнахме от 9-ти ама е много тъпо ... Много големи глупости учим + това компютър ще пипнем чак след 2-ва месеца ... тъпа работа ;) Дано тея технологии са по добри :)


на нас ни казаха ,към края на годината !!
ЕДИТ:

не че комп. са нещо !!
CPU 300MHz
RAM 8mb
HDD 200 Mb
O. S. Windows 98



и отгоре на това върви.. Значи на мене направо ще хвърчи !!

Не се излагай, как боза98 ще се събере на хард 200Мб....
 

Горе