Сайтчета

БЕх почнал кода първо, ама викам да го направа с фотошоп и да го нарежа... ама нещо как ме мързи от тая жега. Не знам, а и тея цветове, нищо интересно не ми идва с тях (все още мисля, че идеята е тъпа), иначе успех! :)
 
EmPowerYou каза:
БЕх почнал кода първо, ама викам да го направа с фотошоп и да го нарежа... ама нещо как ме мързи от тая жега. Не знам, а и тея цветове, нищо интересно не ми идва с тях (все още мисля, че идеята е тъпа), иначе успех! :)

точно пък с цветовете на туриста съм изготвил на фотошопа страхотен дизайн. остава да го нарежа и кодирам :wink:
 
SandPrince каза:
EmPowerYou каза:
БЕх почнал кода първо, ама викам да го направа с фотошоп и да го нарежа... ама нещо как ме мързи от тая жега. Не знам, а и тея цветове, нищо интересно не ми идва с тях (все още мисля, че идеята е тъпа), иначе успех! :)

точно пък с цветовете на туриста съм изготвил на фотошопа страхотен дизайн. остава да го нарежа и кодирам :wink:
Въпрос на идея ;) На мен не ми идва кой знае какво в главата, ама няма да се откажа. :)
 
Ето още един сайт подобен на горния. Само дето има 65 браузъра и може под различни OS да се снима


http://browsershots.org/
 
Почти нищо не съм направил .. днес се залавям сериозно вече :)
 
Като гледам как е тръгнал тоя ад в даскало, май няма да стане сайта навреме (още не съм почнал самият сайт, не знам и какво съдържание да пълня)
 
Чудно , толкова народ се записа , а досега сме видяли съвсем малко сайтчета :/
 
Eми според мен няма време аз даже не можах да довърша моя.. :lol:
 
Аз примерно се записвам на всички игри, защото иначе после ако реша да участвам няма да мога вече. В тази игра не можах да участвам поради липса на време.
 

Горе