Я кажете Мнение

Neo_choveka

Registered
Я вижте сайта и ми кажете така харесва ли ви :))
Това е като моя папагал и много ми харесва ( щото много си го обичам) :)) Сам си го правих беше на части :) хубаво ли стана? :D Ако не ви харесва кажете какво да наоравя? :evil:

http://neo-chovekaa.hit.bg
 
амиии кво да ти кажа - по-добре е от предишния ти. Добра идея е това с музиката. Все още е доста в началото обаче - надявам се да го обновяваш. Форума е готин, ама оправи му заглавието де "[име на сайта]
" - оправи го там на WildLife както е и в сайта или пък Neo-Choveka.
Ами това е!


П.С. Абе що има "Изход" :shock: който странното е че води към kefche.com. Според мен е излишно
 
SandPrince каза:
амиии кво да ти кажа - по-добре е от предишния ти. Добра идея е това с музиката. Все още е доста в началото обаче - надявам се да го обновяваш. Форума е готин, ама оправи му заглавието де "[име на сайта]
" - оправи го там на WildLife както е и в сайта или пък Neo-Choveka.
Ами това е!


П.С. Абе що има "Изход" :shock: който странното е че води към kefche.com. Според мен е излишно

Мда знам тва го направих на шега щя го махна след малко
 
Така значи. Тази песен според мен е излишна. Дизайна е добре, но единственото което ще ти кажа е да сложиш някъде бутоните там където няма да са хвърчащи или ги напарви в некъв box и ще са хубави ако са с hover ефект и малко по-малки :)
 
PoDMaTRiX каза:
Така значи. Тази песен според мен е излишна. Дизайна е добре, но единственото което ще ти кажа е да сложиш някъде бутоните там където няма да са хвърчащи или ги напарви в некъв box и ще са хубави ако са с hover ефект и малко по-малки :)

Aз тия ефекти немога да ги правя :(

Други мнения :arrow:
 
Не ми харесва :?
Не ми харесва структурата и тези тъмни цветове ....
Постарай се повечко :( Можеш и повече 8)
 

Горе