Добавяне на данни..

Dido_net

Registered
..как да направя като се регва потребителя да добавя данните за юзър и пасс и в друга db освен на тази в форума? Или поне да ми кажете в кой файл да търся щото за сега отворих profile.php, usercp_register.php и db.php, обаче нищо не намерих.. :oops:
 
Dido_net каза:
..как да направя като се регва потребителя да добавя данните за юзър и пасс и в друга db освен на тази в форума? Или поне да ми кажете в кой файл да търся щото за сега отворих profile.php, usercp_register.php и db.php, обаче нищо не намерих.. :oops:

profile.php тука е.
 
..няколко пъти прецаквам файла.. се нестава, пробвах да го сложа на различни места но не става.. :cry:
 
Dido_net каза:
..няколко пъти прецаквам файла.. се нестава, пробвах да го сложа на различни места но не става.. :cry:

Какво точно искаш да направиш?
 
admin каза:
Dido_net каза:
..няколко пъти прецаквам файла.. се нестава, пробвах да го сложа на различни места но не става.. :cry:

Какво точно искаш да направиш?
Ами имам датабейса с форума и една друга с име gallery, искам да добавя в r_users това

user_id - тука си е auto_increment
user_group - 2
user_active - YES
user_name - юзъра
user_password - паролата в md5 формат
user_lastvisit - датата във формат 2006-12-23 00:25:50
user_regdate - датата във формат 2006-12-23 00:25:50
user_group_list - празно поле
user_email - мейла който е въвел при регистрация
user_profile1 - празно поле
user_profile2 - празно поле
user_profile3 - празно поле
user_profile4 - празно поле
user_profile5 - празно поле
user_profile6 - празно поле
user_actkey - празно поле


това е.. :roll:
 
А не можеш ли просто да речем си направил галерия, вместо при регистрация данните да ходят и в базата на галерията, информацията за потребителя няма да я взимаш от галерията ами от базата на форума, просто ще си промениш лекичко заявката .?
 

Горе