Въпроси за новата игра

Имам проблем :( Съотборника ми дизайнер не се е мяркал в скайп от седмица ... Налага се всичко аз да правя :(
 
stoqnski каза:
Имам проблем :( Съотборника ми дизайнер не се е мяркал в скайп от седмица ... Налага се всичко аз да правя :(
Може да бъдете дисквалифицирани, ако не се справите в даденият срок.
 
staf каза:
stoqnski каза:
Имам проблем :( Съотборника ми дизайнер не се е мяркал в скайп от седмица ... Налага се всичко аз да правя :(
Може да бъдете дисквалифицирани, ако не се справите в даденият срок.

Не аз съм готов , но ме е яд , че правих всичко сам :( А уш мотото е "Екип" ... незнам човека къде се дяна , нито в уеб туриста е влизал , нито в скайп ... Защо въобще се записвате като сте несериозни ...
 
stoqnski каза:
staf каза:
stoqnski каза:
Имам проблем :( Съотборника ми дизайнер не се е мяркал в скайп от седмица ... Налага се всичко аз да правя :(
Може да бъдете дисквалифицирани, ако не се справите в даденият срок.

Не аз съм готов , но ме е яд , че правих всичко сам :( А уш мотото е "Екип" ... незнам човека къде се дяна , нито в уеб туриста е влизал , нито в скайп ... Защо въобще се записвате като сте несериозни ...
То пак същото .. :( .
След презентацията, ще се види кой се е сработил, кой не .
 
staf каза:
stoqnski каза:
staf каза:
Може да бъдете дисквалифицирани, ако не се справите в даденият срок.

Не аз съм готов , но ме е яд , че правих всичко сам :( А уш мотото е "Екип" ... незнам човека къде се дяна , нито в уеб туриста е влизал , нито в скайп ... Защо въобще се записвате като сте несериозни ...
То пак същото .. :( .
След презентацията, ще се види кой се е сработил, кой не .

Според мен екипа се сформира от група хора обвързващи ги някаква цел , а не случайно избрани . :)
 
В случая целта е ясна. Лошото е че съотборника ти е несериозен човек.
Но такива моменти има и в живота. Лошото е когато ти дойдат на "главата".
 
alex95_bg_2 каза:
може ли да променяме нещо след като е презентиран сайта?
защото открих бъг :)
Никъде не съм писал, че не може.
Значи може :wink: .
 

Горе