Портфолиото ми :)

naiki999

Registered
кажете мнение. монитора ми е доста светъл и сега като го погледнах от друга щаига някои от детаилите не се виждат
Here

сега му е мястото да ми върнете критиката :)
 
Брао бе пич.
Това нещо е доста оригинално, не съм го виждал другаде.
Само ако може да промениш буквите
на дисковите дялове да не е само C:\
Според мен ще стане по прегледно :?:
 
Smirnoff каза:
Само ако може да промениш буквите
на дисковите дялове да не е само C:\
Според мен ще стане по прегледно :?:

мерси хитра идея :) ще я пробвам

п.п. понеже съм критикувал доста хора тук ощаквах доста люти коментари
 
Оригинално!
 
Интелигентно :?: , въпреки че може да свържеш с нещо като кабели бутоните и това отдолу :( , и подкрепям мнението на Smirnoff
 
SandPrince каза:
а откъде изкопа тези бутончета

aми от еdна иконка за стаил на xp :)
mic%20check%20in%20blue%20Icon%2002.ico
после малко с чука и длетото докат я набия по вкус и накрая един текс на overlay


п.п. ако искаш да видиш иконката в нормален размер ще трябва да я отвориш през Paint
 
Само едно нещо ме дразни.

port2-welcome.png


Това е мн неудобно ако трябва да сменяш информацията често!!По добре го направи без буквите и тях отделно отгоре ги сложи ако се сещаш какво искам да ти кажа
 
SandPrince каза:
за него не знам ама аз нищо не схванах :shock:

Значи прави го това на фотошоп без букви.След това правиш таблица и го слагаш като background на нея:

<table align="center" background="snimkata bez bukvite" weight="123" height="123">
<tr>
<td align="center">
i tuka si pishe hovini i dr raboti kakvito si reshi
</td>
</tr>
</table>

или може с CSS да си го направи направо :)
 
Аз схванах идеята. Само че .psd фаила е при мен и мога да му правя промени по всяко време. Сега ще пробвам с таблица



edit: с таблицата бачка безпроблемно. идеята ми беше да го правя със специфичен шрифт с ефекти , но тая идея тъи и тъи отпадна
 
naiki999 каза:
edit: с таблицата бачка безпроблемно. идеята ми беше да го правя със специфичен шрифт с ефекти , но тая идея тъи и тъи отпадна

Нищо не ти пречи да го правиш със специфичен шрифт ;)

Единственото нещо което трябва да направиш, е да качиш дадения шрифт в папката където е сайта.
После въвеждаш името в CSS сорса и готово ;)

Код:
font-family: Georgia;
На мястото на Georgia слагаш името на шрифта който искаш и си ти ;)
 
zaheto каза:
naiki999 каза:
edit: с таблицата бачка безпроблемно. идеята ми беше да го правя със специфичен шрифт с ефекти , но тая идея тъи и тъи отпадна

Нищо не ти пречи да го правиш със специфичен шрифт ;)

Единственото нещо което трябва да направиш, е да качиш дадения шрифт в папката където е сайта.
После въвеждаш името в CSS сорса и готово ;)

Код:
font-family: Georgia;
На мястото на Georgia слагаш името на шрифта който искаш и си ти ;)
А ако някой няма на компа си например Georgia ?
 
Първо

Smirnoff каза:
Georgia, принципно го има във всеки WINDOWS :wink:

Второ


zaheto каза:
Единственото нещо което трябва да направиш, е да качиш дадения шрифт в папката където е сайта.

Това защо си мислиш че го написах ?!?!?!?! Като е качен в папката и е зададен в CSS дори като го нямаш пак ще го виждаш!!!
 

Горе