Forsi Design

Forsi_Design

Registered
Здравейте!
Най-накрая намерих време да си обновя личната страница.
Дизайна и кода (като изключим Lightbox-а в проектите) са мои.
Линк: http://forsi-design.net/
Какво мислите? :)

п.с. Който иска да разменим линкове да ми пише на ЛС. Темата на сайта трябва да е: Личен сайт! :lol:
 
http://netheaven.tk/ аз искам да разменим линкове и ако си навит понеже имам и категория за темплейти да ти кача твойте и там ще ти има банера под темплейта както и името ако иска6 това.
 
Бе то хубаво менютата на датата, обаче си оправи текста в "за мен". Харесвам рок метъл и чалга. Туй с игрите също не е добра идея.
Лайтбокса е хубаво при клик в/у отворената вече снимка да се затваря, вместо да ги ротира. Казва се предпечат, не принт материали.
Главната навигация ми се губи някак си.
 
AnimalDesign каза:
oXteR каза:
Хедъра е много зле :lol:

Защо непробваш с метален ефект това оранжевото много дразни очите и е едно цветно :)
С метален ефект усещам че няма да стане добре,но бих пробвал.

Харесвам рок метъл и чалга.
Това не го разбрах. Никъде не съм написал ,че харесвам чалга.

Туй с игрите също не е добра идея.
Защо да не е добра идея?! Това пак е проект.
Благодаря за мнението :?:
 
Forsi_Design каза:
AnimalDesign каза:
oXteR каза:
Хедъра е много зле :lol:

Защо непробваш с метален ефект това оранжевото много дразни очите и е едно цветно :)
С метален ефект усещам че няма да стане добре,но бих пробвал.

Харесвам рок метъл и чалга.
Това не го разбрах. Никъде не съм написал ,че харесвам чалга.

Туй с игрите също не е добра идея.
Защо да не е добра идея?! Това пак е проект.
Благодаря за мнението :?:
ако искаш да разменим реклами пиши на скипе hejjll
 
В смисъл какви игри играеш, там шутъри или какво беше.
Напиши, че наблягаш на рок и метъл-а, не е чалга, а поп-фолк. Ако ще правиш сайта официален, говори официално и изискано.
Така ти личи, че си непълнолетен - което автоматично ти намалява опита и клиента може да си каже, абе тоя е млад има още да се учи (примерно, да не се обидиш)... Трябва да накараш клиента да те хареса.
Имаше един лаф, за фотограф и манекенка. Фотографа й казва: "Накарай ме да те купя". :)
 

Горе