Проблем, при края на регистрацията!

pepo13

Registered
Значи проблема ми е следния, след като се регистрира някои, на края на регистрацията(Когато завъпшва) Место да пише нещо от рода "Регистрирахте се успешно" ми пише това :

Код:
Failed sending email :: PHP :: 

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

Моля за помощ, как да махна този проблем ?
 
едвали това е правилното решение.. аз съм мислил грешката да я запиша нещо като поздравително съобщение
 
Rex каза:
едвали това е правилното решение.. аз съм мислил грешката да я запиша нещо като поздравително съобщение
тови има такова сообщение
но просто първо изкарва грешката ако изтриеш ред 234 от emailer.php вместо грешката ще се изписва
БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ СЕ РЕГИСТРИРАХТЕ......
 
Нямаш подръжка на SMTP сървър, затова ти изписва грешката.
Дефакто грешка има, но потребителя пак се регистрира.
Ако някой желае да ти потърси кода в дата.бг там дадаха как се управя, ако не утре като се прибера ще ти го дам.
 
За да премахнете това съобщение отивате в директорията на форума в папка \includes\ и намирате файла emailer.php.

Трябва да откриете и премахнете следните редове от него:
if (!$result)
{
message_die(GENERAL_ERROR, 'Failed sending email :: ' . (($this->use_smtp) ? 'SMTP' : 'PHP') . ' :: ' . $result, '', __LINE__, __FILE__);
}


Това го копирах от уроците които са в тоя сайт.На 100% си работи (поне при мен)
 
аз бях дръпнал някакав си QK SMTPT Server ама нещо неможах да го подкарам.. уж работи но пак не мога да изпращам email-и.. бе и конфигурацията неразбрах как се прави.. няможах да намеря урок за него..
/едит:

и Да, махнах тези редове и стана ! мерси :)

но все пак искам да си оправя smtp-то
 

Горе