Последната игра беше страхотна

Ако има нова игра искам и аз да участвам :) . Админе имаш предвид да измислиме нова тема ли ?
 
vik96 каза:
Ако има нова игра искам и аз да участвам :) . Админе имаш предвид да измислиме нова тема ли ?

Да.
За какво да е играта. Как да се проведе най-честно.
Е така както беше за последната .
Тя беше екстра проведена и много интересна (поне на мен).
 
Измислете нещо но да става и за ламерите като мен, вие все някакви такива изискващи master уменя по photoshop и php измисляте...
 
admin каза:
vik96 каза:
Ако има нова игра искам и аз да участвам :) . Админе имаш предвид да измислиме нова тема ли ?

Да.
За какво да е играта. Как да се проведе най-честно.
Е така както беше за последната .
Тя беше екстра проведена и много интересна (поне на мен).

тази с екипите наистина се получи много добре.
такам да видим за какво имахме игри до сега:
- най-добър урок
- най-добър сайт
- тука имаше няква дето ся не се сещам за какво беше. май за писане на система/модул към WT
- екипната игра...

Аз си мисля за SEO състезание този път. Нещо от рода на avtorentacar, но да е свързано с WT.
Примерно кой ще излезна на предна позиция у чичко гугъл с линк към туриста.
Обаче пък аз се страхувам от друго тук...понеже всеки знае какви сме ний българите. Да не вземе пък някой да злоупотреби с тази игра и вместо реклама да стане антиреклама на туриста.

Или да се направи следното - админа да даде тема за сайт с напълно свободен начин за изработка. Хостваме се го някъде и пак се стараем да го изведем в челна позиция на гугъл. Като във всеки сайт трябва да има една точно определена за играта ключова дума, която задължително се ползва от всички.

Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.
 
SandPrince каза:
Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.

Това не е никак лошо като идея!Мен ми харесва!
 
emagi каза:
SandPrince каза:
Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.

Това не е никак лошо като идея!Мен ми харесва!
Надали ще участвам в играта но идеята е добра и ми харесва. :?:
 
SandPrince каза:
Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.
Като игра става, да...
 
emagi каза:
SandPrince каза:
Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.

Това не е никак лошо като идея!Мен ми харесва!

И на мен ми харесва идеята. Може програмиста да има за задача да измисли и направи нов модул за сайта, някаква полезна нова функция.
 
emagi каза:
SandPrince каза:
Ииии си мислех и друго, но не знам как ще го приемете. Новата игра да е за нов дизайн на туриста. Може пак по двама - дизайнер и кодер да се хванем. Прави се дизайн за целия сайт , прави се на HTML/CSS, качваме си го на някъв хост и даваме демо.

Това не е никак лошо като идея!Мен ми харесва!

На миналата игра нямаше май и 10 дизайнера и едва ли ще има много и за друга игра.
Аз вече няма да участвам като дизайнер.( :D )

Може би нещо пак за изграждане на цялостен сайт , но и да продължим с равитието му и после да гледаме класиране в гугъл по избрани ключови думи и т.н. :)
 
Да, последната игра беше много интересна, имаше тръпка :). Нямаше начин да не е интересна.Имаше различни квалификации и голям финал.
Не е проблем да се измисли нова игра, с повече опции в нея и да протече подобен или по същият начин, както последната.
Само да има време и ще се измисли :lol: .
 
От последната игра запази ли се някой сайт?

Спомням си, от по-предната Музичката излезе сполучлив, от тази всичко ли изчезна?
 
От тази игра мисля , че никой от отборите не си пусна проектна официално , но нашият още работи .

http://wt-igra.alexsoft-bg.com/
 
Не е най важно проекта да съществува, той може да бъде просто посредствен.Важно е наученото в играта, да се разбере какво е работа в екип :).Играта имаше малко философски замисъл, за това не бяха участниците задължени да си продължат проекта :wink: .
 
staf каза:
Да, последната игра беше много интересна, имаше тръпка :). Нямаше начин да не е интересна.Имаше различни квалификации и голям финал.
Не е проблем да се измисли нова игра, с повече опции в нея и да протече подобен или по същият начин, както последната.
Само да има време и ще се измисли :lol: .
Много ме е яд че не участвах, ама времето ме притиска отвсякъде :cry:
 
trevata каза:
staf каза:
Да, последната игра беше много интересна, имаше тръпка :). Нямаше начин да не е интересна.Имаше различни квалификации и голям финал.
Не е проблем да се измисли нова игра, с повече опции в нея и да протече подобен или по същият начин, както последната.
Само да има време и ще се измисли :lol: .
Много ме е яд че не участвах, ама времето ме притиска отвсякъде :cry:
И при мен е същото и върви на по-зле -> предаване на дипломна, матури и изпити за университети. :( Даже из форума се изгубих
 
на мен играта ми беше мнооого полезна и приятна :lol:
намерих приятел който да ми помага и аз да му помагам :)

чакам следващата с нетърпение и ще участвам :)
 
Аз мисля, че ще е добре в новата игра да могат да се включат и по-начинаещите, да не е нещо супер трудно. :idea:
 
bubole4ka каза:
Аз мисля, че ще е добре в новата игра да могат да се включат и по-начинаещите, да не е нещо супер трудно. :idea:

Е да се включват де , участието е по-важно от представянето :)

Чакаме нова игра :twisted: :)
 

Горе