Последната игра беше страхотна

Аз ще участвам в новата игра 100%, но според мен ще бъде по-добре, темата на новата игра да е нещо нестандартно знам ли :roll:


edit: Също така, ще е хубаво в новата игра Програмистът или дизайнера да избира партноьрът си, това е мое лично мнение.
 
Аз също имам предложение за игра, а в нея ще могат да се включат и начинаещите. Играта, която предлагам е свързана с photoshop - дават се няколко картинки, примерно на кола, човек и др. И задачата е колата да се туингова, човекът да се помлади или пък състари и който се справи най-добре печели :)
 
Аз за по-оригинално от отборната игра не мога да се сетя, но може да се пробваме на нещо по-сложничко: например онлайн игра и после който има най-много уникални той печели. Така ще може да се включат хем дизайнери, хем програмисти. Или пък ако ще е за SEO оптимизация - да се броят само посещенията от гугъл например. И инкой не казва да правим някакви супер сложни стратегии, може и да е нещо от типа на флашчетата дето си сервитьорка в заведение, ама така направено, че на хората да им е забавно и да я търсят. Или пък да се оценява най-елементарното и същевременно най-оригинално решение.
То не за друго ами на мен ми се ще да се пробвам и аз тоя път като дизайнер. :D А ако има много желаещи програмисти, отборите може да са 2ма програмисти и един дизайнер...
 
κаκвο стана κοлеги решихме ли за играта?
спοред мен най- дοбре е тοя път да SEO игра с интересни правила. Τаκа всеκи ше участва и няма да има сърдити
 
Тоз раздел го забравих...
http://news.benartstil.biz си е онлайн, просто не е обновяван с информация.

Това със СЕО-то е много сложна материя. Най-малкото трябва да се намери компетентно жури, което да може да даде качествена оценка дали наистина оптимизацията е правилна, но пък по този начин дизайнерите ще останат без особено много работа.

Давайте идеи, може да се роди нещо интересно. :)
 
А защо да не се направи нещо, в което и начинаещите ще могат да участват? Пример за това е игра на World of warcraft сървър. Всеки може да си направи, но ще имат работа и програмистите и дизайнерите. Примерно да се оценява дизайна, модовете за сървъра(там донор шоп и т.н.) и броя посетители. Да се отличава от нормалното WoW сървърче.
 
s1lv3r каза:
А защо да не се направи нещо, в което и начинаещите ще могат да участват? Пример за това е игра на World of warcraft сървър. Всеки може да си направи, но ще имат работа и програмистите и дизайнерите. Примерно да се оценява дизайна, модовете за сървъра(там донор шоп и т.н.) и броя посетители. Да се отличава от нормалното WoW сървърче.

Нали се сещаш, че това е леееееко незаконно със сървърите. :)
 
alex95_bg_2 каза:
и някой леееко не ги влекат игрите

Определено, но идеята за писане на форум е доста добра. Голямо предизвикателство е тъй като ще има доста работа.
 
Може да е игра за по-дълъг период от време, на няколко етапа.

Да речем първия да се състои в дизайн и програмиране на лично портфолио (1-2 месеца време), втория в оптимизация за измислена от админа ключова дума (3 месеца) и съответно за двете части на играта да има отделни награди.
 
admin каза:
Не искам да е нещо сложно като форум.
Защо не... секи ше си направи собствена форум система за сайта примерно :)
 

Горе