мода за потребители на деня за phpbb3

Arsenal

Registered
Не работи! Избодох си очите. Първо кодовете от мода не съвпадат с тези от тези на форума. Има ли човек, който е пускал такъв мод и работи успешно?
 
Какво установих, урока не е написан правилно. Пише "вашия тамплейт", което би могло да бъде всеки, а не е така. Това е мод само за prosilver

Ако може да се даде урок за subsilver2
 
human каза:
Кой е този мод?
Линк може ли?
И как така не работи? Какво става?
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2633
 
Работи само за prosilver. За subsilver2 не става. Просто сравних кодовете в index_body.html na двата стила и видях, че са различни.

А на мен ми трябва за subsilver2
 
И на мен много ми трябва... 2-3 пати запецвах.. при тоя мод .. и се чудя защо все не става...
 
на мен и на prosilver ми прави проблем не показва букви, а някви супер не обичайни символи едни и същи ако имате идея как да се оправи кажете :)
 
Maistorcheto каза:
на мен и на prosilver ми прави проблем не показва букви, а някви супер не обичайни символи едни и същи ако имате идея как да се оправи кажете :)
UTF-8 трябва да ти е кодировката.
Пфффф... и аз търся за събсилвър 2, обаче....
 
трудно :

cwz6741adprev0v66abx.png
 
innoyed каза:
трудно :

cwz6741adprev0v66abx.png


Само че ТОЗИ мод НЕ работи коректно! Аз го инсталирах вече и показва юзерите които са били за деня, но не се превърта отначало след 24:00ч. ами продължава и след този час да показва данните от предния ден.

Някой имал ли е този проблем с въпросния мод?
 

Горе