Струва ли си да си продам сайта?

Статус
Not open for further replies.

WarezBg

Registered
Струва ли си да си продам сайта или не?
И ако да колко пари мислите че мога да му взема?
http://my3ika.net
 
Да и според мене така запази си го и си го развивай.
 
WarezBg каза:
Струва ли си да си продам сайта или не?
И ако да колко пари мислите че мога да му взема?
http://my3ika.net


Посещенията не са реални , домейна с 3-ката е малко глупав , PageRank: 0 , по-добре не го продавай за сега защото няма да получиш изгодна оферта
 
Това че сайта не е развит не означава че ще взема малко пари... се пак ако е някъв тъп хич няма да може да се развие ... аз лично мисля че би се развил лесно :)
 
WarezBg каза:
Това че сайта не е развит не означава че ще взема малко пари... се пак ако е някъв тъп хич няма да може да се развие ... аз лично мисля че би се развил лесно :)

Тогава защо питаш струва ли си да го продавам?
 
CursedSoul каза:
WarezBg каза:
Това че сайта не е развит не означава че ще взема малко пари... се пак ако е някъв тъп хич няма да може да се развие ... аз лично мисля че би се развил лесно :)

Тогава защо питаш струва ли си да го продавам?
Моя по важен въпрос е за колко пари мога да го продам според вас?
 
5лв бих ти дал имайки предвид тройката в домейна системата, големият брой сайтове като твоят това, че всичко е хостнато в дата.бг и може би това, че ако потребителя в дата.бг изтрие песента тя няма да е достъпна в сайта ти и т.н. , може би 15лв ако върви заедно с хостинг защото мога да ползвам хостинга за нещо друго.
 
CursedSoul каза:
5лв бих ти дал имайки предвид тройката в домейна системата, големият брой сайтове като твоят това, че всичко е хостнато в дата.бг и може би това, че ако потребителя в дата.бг изтрие песента тя няма да е достъпна в сайта ти и т.н. , може би 15лв ако върви заедно с хостинг защото мога да ползвам хостинга за нещо друго.
Намери песен на която не и работи линка и аз ще ти дам 5 лв. :) Всички песни са качени от мен в дата.бг :)
 
WarezBg каза:
CursedSoul каза:
5лв бих ти дал имайки предвид тройката в домейна системата, големият брой сайтове като твоят това, че всичко е хостнато в дата.бг и може би това, че ако потребителя в дата.бг изтрие песента тя няма да е достъпна в сайта ти и т.н. , може би 15лв ако върви заедно с хостинг защото мога да ползвам хостинга за нещо друго.
Намери песен на която не и работи линка и аз ще ти дам 5 лв. :) Всички песни са качени от мен в дата.бг :)

Забелязах че през кода на страницата се вижда де се намира песента ..

Тъй тия 2 неща отпадат
Код:
Сваляне на песни и албуми
Прослушване на песента

помисли за туй ..
 
темата освен, че е тъпа ами постоянно и се дава UP нарочно.
Ще го сметна за реклама вече.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе