Една важна тема!

chovekadjo

Registered
Да спрем войната по пътищата!
Аз изгубих приятел, но ти можеш да спасиш твоя…
Спри го да не сяда на волана без книжка или след питие.
Настоявай да не шофира с превишена скорост.
Изпратете това на всичките си абонати, заедно да оцелеем!
В памет на загиналите ни приятели Виолета, Иван и Мишо !!!
 
Да това найстина е правилно въпреки че аз карам без книжка :D
 
HelpeR каза:
Да това найстина е правилно въпреки че аз карам без книжка :D
Невиждам кое му е смешно да караш без книжка, а напротив , знаеш ли какво ще причиниш на твойте родители, недай си боже, ако се случи нещо с теб?
 
HelpeR каза:
Да това найстина е правилно въпреки че аз карам без книжка :D

Ми заради такива като тебе умират хора.
Много ми пука за неговите родители (дето не са го възпитали) и за неговия смотан живот.

Други хора ще пострадат и техните деца.
 
chovekadjo каза:
HelpeR каза:
Да това найстина е правилно въпреки че аз карам без книжка :D
Невиждам кое му е смешно да караш без книжка, а напротив , знаеш ли какво ще причиниш на твойте родители, недай си боже, ако се случи нещо с теб?
Аз не мисля толково и за това какво ще причени на своите родители все пак и те имат вина . Ами какво може да причини на невинни хора ? Недайсе боже деца . Абе вие акъл нямате . После се чудем защо българите с всяка кодина намаляваме .
 
camerb каза:
Бе аз карам от 3 години без книжка ама още не са ме хващали :p :mrgreen:

Ей голям МАЖ си леле направо ... дано те хванат и ти напишат един готин акт за 400 кинта + да нямаш право да вземеш книжка до 21 години !!
 
camerb каза:
Бе аз карам от 3 години без книжка ама още не са ме хващали :p :mrgreen:
Ти си идиот бе :evil: Какво е забавното?! Малки малоумници са тия дет карат без книжка и убиват хора. И защо? Заради гъзарията да караш с 200 км/ч без да можеш да паркираш още, това ли е? И заради тази изгъзица да загинат и невинни хора? Това ли е смешното? Най-забавното е онова момченце, което чакало трамвая на спирката, дето беше пометено от боклук, мислил се за велик. Или е забавно, дето някакъв който тъкмо е взел книжка и е карал с 180 км по магистралата е убил трима човека, но той е оцелял? Все забавни работи, вземете си поука и не се правете на шофьори, преди да станете такива. Дядо ми казваше (за моторите, тъй като той имаше 3 мотора и ме учеше да карам) - майстор е този шофьор, който контролира мотора, карайки го бавно - и то е ясно - като караш бавно по-трудно се пази равновесие и така нататък, всеки може да кара бързо... Така че се укротете, извинявам се за лошите думи, но ми кипи от вътре, като знам, че такива може да застрашат мен и семейството ми!!! :cry:
 
Всички които са заявили или ще заяват публично тук, че карат без книжки са бан.
По-добре си трайте и се самоубивайте без да се хвалите с това.
Детски простотии няма да търпя .
 
admin каза:
Всички които са заявили или ще заяват публично тук, че карат без книжки са бан.
По-добре си трайте и се самоубивайте без да се хвалите с това.
Детски простотии няма да търпя .
Админ , не бан ами незнам какво им трябва на такива. Десетки хора умират заради такива като този и ония турски боклуци дето газят млади хора наред...
 
HelpeR каза:
Да това найстина е правилно въпреки че аз карам без книжка :D
camerb каза:
Бе аз карам от 3 години без книжка ама още не са ме хващали :p :mrgreen:
Искрено се надявам да ви хванат. И не акт - затвор. Разберете - вие сте престъпници.
Повярвайте, играете си с огъня. Изобщо не ми пука за вас, а за хората, които ще убиете, оставите инвалиди или раните. Може да е всеки невинен човек, които спокойно и нормално си кара и спазва всички правила. Не доказвайте, че сте "мъже" по този идиотски начин.
Не искам да наранявам психически никого, но в случая се налага. Казвам право - вие сте идиоти. Много се извинявам за думата, рядко си изпускам нервите, но просто откачих при мисълта, че е възможно някой да се хвали публично, че кара без книжка.
Гледам и правописа ви - дали изобщо ще можете да вземете книжка, без пари "под масата"? Не вярвам.
 
Лично аз не намирам нищо хубаво в това да караш бързо. На 17 съм не съм карал кола но и не бързам да имам книжка. Аз съм любител на елегантното и професионално шофиране.

Всички който са без книжки мога да ви кажа, че само веднъж в живота се случва инцидента и после той се помни за цял живот...
 
boby каза:
HelpeR каза:
Да това найстина е правилно въпреки че аз карам без книжка :D
camerb каза:
Бе аз карам от 3 години без книжка ама още не са ме хващали :p :mrgreen:
Искрено се надявам да ви хванат. И не акт - затвор. Разберете - вие сте престъпници.
Повярвайте, играете си с огъня. Изобщо не ми пука за вас, а за хората, които ще убиете, оставите инвалиди или раните. Може да е всеки невинен човек, които спокойно и нормално си кара и спазва всички правила. Не доказвайте, че сте "мъже" по този идиотски начин.
Не искам да наранявам психически никого, но в случая се налага. Казвам право - вие сте идиоти. Много се извинявам за думата, рядко си изпускам нервите, но просто откачих при мисълта, че е възможно някой да се хвали публично, че кара без книжка.
Гледам и правописа ви - дали изобщо ще можете да вземете книжка, без пари "под масата"? Не вярвам.
Ем и аз тва обяснявам... голямата гордост, все едно да се хвали седмокласник че пие и пуши... тъпаци, и после казват, че пушели за да са готини. Еми аз не пуша хич не ми пука кво си мислях другите дали съм готин или не най-мн по 1 биричка да изпия понякога и тва е. Има неща с които трябва да се хвалиш и с други не. Ако имах власт тея младите не затвор както вика колегата а в газовата камера :x
 
CursedSoul каза:
Лично аз не намирам нищо хубаво в това да караш бързо. На 17 съм не съм карал кола но и не бързам да имам книжка. Аз съм любител на елегантното и професионално шофиране.

Всички който са без книжки мога да ви кажа, че само веднъж в живота се случва инцидента и после той се помни за цял живот...
И аз обичам бавно и "елегантно" (така да се каже) каране на големи коли :)
П.П. Карал съм кола, но с баща ми до мене и на полигон (За да се уча разбира се :) )
 
Много е лошо това момчета, и аз не един път съм бил на косъм от опасни ситуации с кола, карах много бързо. Бързото каране е голямо напрежение, и риска да допуснеш грешки нараства много пъти. Решил съм сега когато ми върнат книжката(между другото ми я взеха за превишена скорост, за което много съжелявам) да карам в границите на нормалното. Тези закони не са измислени просто така(говоря за ограниченията при шофиране). Мислете малко, ако вашият живот не ви е мил то поне помислете за другите които ще нараните. Мир на праха на загиналите.

Аз съм привърженик на състезанията(но не толкова на бързината, а на майсторското шофиране), но там е друго. Хора няма на пътя, хората са професионалисти. И ако ще трепите някой, то това ще бъдете вие...

Спирали са ме полицаи, заради бавно шофиране в града(карах с 20км/ч). Но не са ми се карали, а просто ме попитаха да няма някакъв проблем.
 
Леле... Излизам преди малко с колелото да ида до 1 приятел и днеска понеже ме мързи да карам бързо си минах правилно на светофарите и някъв мина на червено ( Караше поне с 60км/ч ) и замалко да ме отнесе. Мина на по-малко от 30см от задната ми гума. Ако ме беше закачил...
 
vik96 каза:
Леле... Излизам преди малко с колелото да ида до 1 приятел и днеска понеже ме мързи да карам бързо си минах правилно на светофарите и някъв мина на червено ( Караше поне с 60км/ч ) и замалко да ме отнесе. Мина на по-малко от 30см от задната ми гума. Ако ме беше закачил...
Ми това е простаци колкото искаш , пак добре като не те е закачил. Абе незнам те се мислят за велики като карат без книжки , ама тя и държавата виновна.
 
topchokt каза:
Ми това е простаци колкото искаш , пак добре като не те е закачил. Абе незнам те се мислят за велики като карат без книжки , ама тя и държавата виновна.
Наистина , трябва да се замислят как карат... Бил съм свидетел на 3 катастрофи ( 1 от който замалко да ме ударат ).
 
Скоро бях свидетел на катастрофа, на която някакъв турчин блъсна едно момче с колело на път към едно село... при това нямаше никои в другото платно... Ей такива дето карат без книжки или с книжка, но с голяма скорост из града са хора които си казват "точно на мен няма да ми се случи"
трябва да се наказват с големи глоби и с взимане на книжката

Почето го правят за да ги мислят за "герои"...
Аз избягвам да имам такива приятели...

Скоро мислят да въведът закон който забранява на хора които са взели книжка да карат кола над 1,6 което за мен е странно... (само първите няколко години)
Те и коли които са 1,6 и по-малко пак могат да карат бързо... според мен на HP трябва да направят ограничение...
 

Горе