Как да покача сайта си в google.bg

Хубаво бе, къде да го сложа това:

<div style="visibility: hidden;">
<h1>smartphone,smartphones,smartphones-world,smartphonesworld,smart,умнителефони,умни телефони,smartphones world,умни-телефони,google.bg,google,www.google.bg,http://google.bg,yahoo,msn,aem,gsm,телефони,sony ericsson,motorola,telefoni,umnitelefoni,umni telefoni,umni-telefoni,nokia,samsung,siemens,сименс,сиеменс,нокиа,нокия,моторола,самсунг,сони ериксон,саджем,sagem,qtek,кютек,hp,смартфон,смартфонс,смартфони,смартфона,смарт,търсене,форум,игри,забавление,новини,tursene,forum,igri,zabavlenie,novini,смарт,телефон,смарт телефон,смарт телефони,смарттелефони,telefon,smarttelefoni,smart telefon,smart telefoni,smarttelefoni,phone,mobilephone,winmobile,win mobile,windows mobile,win mobile 2002,win mobile 2003,win mobile 2005,winmobile2002,winmobile2003,winmobile2005,windows mobile 2002,windows mobile 2003,windows mobile 2005,windowsmobile2002,windowsmobile2003,windowsmobile2005,symbian,symbianos,symbian os,palm,palmos,palm os,linux,linuxos,linux os,blackberry,blackberry os,ngage,n-gage,ngageqd,n-gageqd,ngage qd,n gage,n gage qd,n gageqd,n-gage qd,n-gage qd,mpx220,mpx200</h1>
</div>

Без да ми ебава страницата и да я разширява на 5000 метра...
 
Не съм убеден, че това ще помогне много.
Не мога да съм сигурен но мисля, че гоогле го счита за спам.

Пак казвам, че не съм сигурен.
Аз личино не бих се пробвал и не бих разчитал на това.

Правил съм го -> имаше ефект до някъде но се отказах.

Най добре е да имаш качествени линкове идващи от сайтове с подобни
на твоя.
 
DJCharge каза:
Така проблем ли е да се сложат:
<div style="visibility: hidden;">...
Само не разбрах така пречи ли, ще го чете ли търсачката?
Смятам да добавя 5-10 думи и аз... има ли смисъл :roll: понеже стана дума, че е добре да има <h1> за по-добър вкус :?:
 
DJCharge каза:
DJCharge каза:
Така проблем ли е да се сложат:
<div style="visibility: hidden;">...
Само не разбрах така пречи ли, ще го чете ли търсачката?
Смятам да добавя 5-10 думи и аз... има ли смисъл :roll: понеже стана дума, че е добре да има <h1> за по-добър вкус :?:

Аз незнам как работи гоогле но този таг не ми харесва хич.
Може да го сметне за спам и да стане беля.

По добре да е
<div style="malaktekst"> gluposti.... gluposti<div>

и в css-a да има:

.malaktekst {
font-size: 1px;
color:#000000;

}

Като
color да е като фона на страницата за да не личи.

Или така:
<div style="font-size: 1px;color:#000000;"> gluposti.... gluposti<div>


Това със сигурност се индексира и не се смята за спам.

Гооглето го приема като всеки друг текст и влиза в употреба.

Вижсал съм мои страници индексирани по точно този начин и то в първите резултати но вече не го ползвам този метод.

Сайта и без това е прекалено голям и искам да има уникални кл=чови думи навсякъде и да не се повтарят постоянно едни и същи.

По добре направете както направих аз.
Всяка страница, форум, тема, топик, урок е с различни meta тагове.

title, keywords и description отговарящи на съдържанието а не повтарящи се .
 
Мда, това последното е добре да се направи, ама за тея keywords бях чел някъде, че изобщо не се взимат на предвид от.. Google?!

<div style="font-size: 1px;color:#000000;"> gluposti.... gluposti<div>
А какво стана с <h1> ? Мен той ме интересува, нали уж било мн. добре да присъства и да вкл. важни думи като тези в keywords.. аз добавих 9 думи с цвета на background-а, ама все пак заемат много място и нз вече - да ги оставя ли или style="font-size: 1px; ... ?

Хех, а така няма ли да стане :twisted:

<style>
.lol { visibility: hidden; }
</style>

<div class="lol">
<h1>Ala bala portokala ... koi izqde ka6kavala :p</h1>
</div>

...лошо няма да се опита, am i right? :oops:
 
h1 е заглавито на страница. Всяка страница се оптимизира за 1-2 ключови думи/фрази.
За първата страница на сайта ти трябва да е например така:<h1>Информация за smartphones. Новини за умнителефони.</h1>
 
Въпроса е къде да го сложа това h1, защото като го сложа в <head></head> и ми се показват буквите на страницата ... А скрия ли буквите седи се едно има 10 празни реда преди самата страница.
 
А, да. И кажете кога се рефрешва тоя www.google.bg => http://www.google.bg/search?hl=bg&q=smartphones-world&meta=

Вижте, че за сайта ми още пише, че е в разработка, а аз преди 3 дни смених индекса ?
 
^METALLICA^ каза:
А, да. И кажете кога се рефрешва тоя www.google.bg => http://www.google.bg/search?hl=bg&q=smartphones-world&meta=

Вижте, че за сайта ми още пише, че е в разработка, а аз преди 3 дни смених индекса ?

Всичко зависи от линковете към сайта ти. Ако имаш много баклинки бота на гуугл ще идва по-често и по-често ще обновява кеша. 1-2 седмици най-много за твоя сайт.
 
peter каза:
DJCharge каза:
аз добавих 9 думи с цвета на background-а,
Това е забранено, ако гуугл разбере, веднага ще ти банат сайта.
Не мисля, че може да разбере какъв е background-а, понеже е зададено:
background: #f0f0f0 url(.. изображение ..) .. :roll: а <h1> е така:

<div align="center" style="font-family:verdana,arial;color:#FFFFFF">
<h1>тук няколко думи</h1>
</div>


Защо ще се усъмни, как пък ще разбере? То може и CSS да се използва, не виждам нищо нередно в кода :)
 
Днеска бота на гоогле и yandex са идвали тук 16000 пъти. :)

http://web-tourist.net/newwebagent/webtourist/webagent.php?ipsort=1
 
Google PR DMOZ Listing Yandex Rank Alexa Traffic Rank Google Indexed Yandex Indexed Google Backlink Yahoo Backlink MSN Backlink

Какво значи всяка една от тези категории ще ми обясните ли ?
 
А и още нещо да попитам. Знаете ли как сам мога да определя какво да пише в google ? В смисъл да кажем нали пише следното:

Smartphones-WORLD.com - GSM & PDA ... и отдолу част от страницата в текстов формат. Мога ли да направлявам този текст ? Да пише да кажем

Светът на умните телефони Ви очаква да кажем ?
 
^METALLICA^ каза:
Google PR DMOZ Listing Yandex Rank Alexa Traffic Rank Google Indexed Yandex Indexed Google Backlink Yahoo Backlink MSN Backlink

Какво значи всяка една от тези категории ще ми обясните ли ?

Вече в самия checker има срещу повечето резултати и информация.
 

Горе