Новата игра ще е за СЕО

FestarBG каза:
Би трябвало да е една и съща..
И само за Гугъл оптимизация ли говорим, има още доста търсачки..?

да де, думата ще е една избрана за всички. :)
 
Zion каза:
Затова аз предлагам да закупите някакъв хост и домейн (админа на туриста) и да дадете на участниците поддомейни на този домейн със u4astnik.site.com и така ... :)

Е това вече е МНОГО МЪДРА ИДЕЯ! Браво Zion!
 
Zion каза:
RiddleR каза:
да но не всички могат да си позволят да си купят нов хост и домейн :roll:

така полвината ще се откажат :?
Затова аз предлагам да закупите някакъв хост и домейн (админа на туриста) и да дадете на участниците поддомейни на този домейн със u4astnik.site.com и така ... :)

Подкрепям :)
 
StormBreaker каза:
Zion каза:
RiddleR каза:
да но не всички могат да си позволят да си купят нов хост и домейн :roll:

така полвината ще се откажат :?
Затова аз предлагам да закупите някакъв хост и домейн (админа на туриста) и да дадете на участниците поддомейни на този домейн със u4astnik.site.com и така ... :)

Подкрепям :)

Отлична идея :)
 
А ще е позволено ли ползването на готови системи като Wordpress, PHPfusion и т.н. ?
 
jooorooo каза:
StormBreaker каза:
Zion каза:
Затова аз предлагам да закупите някакъв хост и домейн (админа на туриста) и да дадете на участниците поддомейни на този домейн със u4astnik.site.com и така ... :)

Подкрепям :)

Отлична идея :)

и цялата оптимизация ще е за домейна и 50-те му поддомейна :D
 
SveXteZ каза:
А ще е позволено ли ползването на готови системи като Wordpress, PHPfusion и т.н. ?
Мисля, че е напълно безсмислено да се използват каквито и да било системи. Чист XHTML и евентуално CSS. Паяците на google не разбират дори от JavaScript.
 
А примерно сам си пуснал портфолиото преди 2 седмици и без това ми трябва сео Става ли да правя сео на него ?


Това представлява то http://www.lichev.biz/
 
0u7 каза:
А примерно сам си пуснал портфолиото преди 2 седмици и без това ми трябва сео Става ли да правя сео на него ?


Това представлява то http://www.lichev.biz/
Ще е нечестно.
 
0u7 каза:
Ок, само питам.
то ако използваме наши домейни , предимството на някой ще е огромно , защото някой имат сайт от 2 месеца ,а други от 2 години ... разликата е доста голяма ... макар и сайта на 2 месеца да има повече посещения от този на 2 години , винаги този който е на повече време ще има по голяма индексация :?:
 
Е да ако сайта е на 1 -2 месеца да но портфолито ми е на 1 седмица или 2 не съм сигорен и затова попитах : )



Ся като погледнах е на точно 2 седмици :Д


на 23 съм купил домейна
 
Zion каза:
RiddleR каза:
да но не всички могат да си позволят да си купят нов хост и домейн :roll:

така полвината ще се откажат :?
Затова аз предлагам да закупите някакъв хост и домейн (админа на туриста) и да дадете на участниците поддомейни на този домейн със u4astnik.site.com и така ... :)

Може примерно да се използва wthost :roll:
 
Да добро предложение, но вижте това


Някаде в първите постове админа казва, че ще намери спонсори за хубави награди..


От нас се очаква поне домейните да си купим... Не може всичко да ни е на готово...
 
А колко време би трябвало да протече една такава игра ? :idea:
 
Може да се направи с поддомейни и домейни.
Примерно ако някой иска да си купи домейн и да участва - ОК.
Който няма пари получава някакъв поддомейн безплатно за да участва
но не и поддомейн на вече съществуващ сайт.

Нещата ще са така измислени с тези домейни, че дистарикачетата да не могат да се възползват.

Домейните аз ще ги измисля как да са но ми трябва свежа идея са замата игра.

За какво и по какъв начин да се играе.
Досега нищо съществено не видях.
 
Домейните не получават ли по-добре индексира от под-домейните или няма значение ?
 
Според мен да се направи само с поддомейни за да е изравнено всичко...
Например всички да ползват един безплатен хостинг поддомейна ще ни е един и същ/например http://000webhosts.com/. Така няма да има спорове от рода на: "той спечели, защото домейна го ползва от 2 години" и т.н.
 
debian каза:
А колко време би трябвало да протече една такава игра ? :idea:


Еми в условията които дадоха пише 1 месец.
 

Горе