Е тва сме ние

Статус
Not open for further replies.
federer_11 каза:
mute каза:
Lenin каза:
Дам, може да съм комунист по доша, но аз също НЕ подкрепям БСП...
Гласувах за една неизвеснта партия, просто, за да се пише че съм гласувал там, не да ни плюят за ниската активност...
Да принце, наред съм, с целия си акъл съм. И да се обедини народа, кво? Полицията за какво е? Да пази гъзовете на политиците, вярно е, може да се постигне същото като през '98 (ако не се лъжа) да разбием парламента, но вече на никой не му пука, това е лошото, народът си е казал "ЕМ кво да направим? Тъй ще се живее! Нищо не може да се направи", е да ама не е така, НИЕ МОЖЕМ, просто НЯМАМЕ ОГРАНИЗАЦИЯ, нямаме ОРАТОР, нямаме ВДЪХНОВЕНИЕ, нямам сега време да ви обяснявам как комунистите и техният най-голям враг (Хитлер) са завзели власта, но утре, ако някой пак ми е писал дали съм наред може би ще си изгубя някой друг час да ви обясня как са станали най-големите политически преврати в света.

Слава на другаря Живков! :D :?:
един личен въпрос. на колко години си ?

бас давам, че е над 65 :)
е що бе аз съм на 16 и го подкрепям
 
Защо трябва да гласувате за тези, които нищо не направиха БСП, НДСВ, Синята колалиция..?
Гласувахте, видяхме ги какво направиха - нищо, освен да крадат!
Нека сега да се даде път на другите - ГЕРБ, РЗС, Лидер и т.н.
Като не направят и те нищо на следващите избори и за тях няма да се гласува.
 
Само ника и правописа му показват какъв електорат имаме :)

Бойко спечели, защото България иска промяна. Независимо дали по професия е пожарникар или дърводелец. На България и писна от Сини, които може да имат хубава политика и хубави идеи, но и те като всички други си гледат собствения джоб. Надежда Михайлова и Иван Костов бяха най-обичаните политически фигури едно време. Сега едва крета Синята Коалиция.

На България и писна от НДСВ-та, които обещават да ни оправят за 800 дни, а ни развалят за 4 години.

На България и писна от дългогодишен комунизъм, който редом с турското ни робство е основната причина да сме на това дередже. Дай на народа залък хляб и го превърни в роб - тази политика ли подкрепяш, комунисте ?

Бойко е нова фигура и нова личност, също както Атака, РЗС и.т.н. България иска нещо, което не я е прецаквало до сега. И избра най-колоритната и обичана фигура сред новото - Бойко Борисов.

Америка избраха Арнолд за губернатор на Калифорния - и той е на пък да спаси щата от почти сигурния фалит, въпреки, че и там е имало изказвания - оставихме на един актьор да ни управлява.

Уважавам дълбоко обаче, че си следваш убежденията (ако наистина са такива), лошото е, че има 16 годишни млади хора, които подкрепят "Слава на другаря Живков", защото са чували от баба и дядо колко добре е било по Живково време...
 
Dj_BalthazaR каза:
Защо трябва да гласувате за тези, които нищо не направиха БСП, НДСВ, Синята колалиция..?
Гласувахте, видяхме ги какво направиха - нищо, освен да крадат!
Нека сега да се даде път на другите - ГЕРБ, РЗС, Лидер и т.н.
Като не направят и те нищо на следващите избори и за тях няма да се гласува.

така е, трябва да им се даде шанс и на тях да си понапълнят гушите... :D :oops:
 
Dj_BalthazaR каза:
Защо трябва да гласувате за тези, които нищо не направиха БСП, НДСВ, Синята колалиция..?
Гласувахте, видяхме ги какво направиха - нищо, освен да крадат!
Нека сега да се даде път на другите - ГЕРБ, РЗС, Лидер и т.н.
Като не направят и те нищо на следващите избори и за тях няма да се гласува.

Интересно разсъждаваш, ама не е правилно да се каже, че не са направили нищо!
Просто като цяло стандарта на живот в България остава нисък и за толкова малко време не може да се промени всичко коренно. :?

Синята коалиция са измамници, Костов е престъпник и циганин, а Доган е гаден хитрец и винаги се домъква до власта! :(

Вън ДПС и Доган от България! :?:
 
SandPrince каза:
Dj_BalthazaR каза:
Защо трябва да гласувате за тези, които нищо не направиха БСП, НДСВ, Синята колалиция..?
Гласувахте, видяхме ги какво направиха - нищо, освен да крадат!
Нека сега да се даде път на другите - ГЕРБ, РЗС, Лидер и т.н.
Като не направят и те нищо на следващите избори и за тях няма да се гласува.

така е, трябва да им се даде шанс и на тях да си понапълнят гушите... :D :oops:

Аз не вярвам, че Бойко е такъв човек. Сега му се даде шанс нека да видим какво ще направо, ако пък е нищо на следващите избори ще гласуваме за друг.

our, тука си много прав. Особено за последното е така. На мен лично прабаба ми постоянно ми говори за Живково време, как е било преди, че е било по-добре, БСП са правили това - онова и т.н. , но мен не ме интересува. Тогава си е било за тогава, сега е друго време! Не може да ми сравняваш управление от преди 50 години и сега!
Една от причините, за които не подкрепям БСП.
 
SandPrince каза:
Dj_BalthazaR каза:
Защо трябва да гласувате за тези, които нищо не направиха БСП, НДСВ, Синята колалиция..?
Гласувахте, видяхме ги какво направиха - нищо, освен да крадат!
Нека сега да се даде път на другите - ГЕРБ, РЗС, Лидер и т.н.
Като не направят и те нищо на следващите избори и за тях няма да се гласува.

така е, трябва да им се даде шанс и на тях да си понапълнят гушите... :D :oops:
Те винаги си пълнят гушите , както всички нас тук :D .
Напълно нормално е и не е нещо лошо.
Поне да си избираме кой да е наред.
 
our каза:
Само ника и правописа му показват какъв електорат имаме :)

Бойко спечели, защото България иска промяна. Независимо дали по професия е пожарникар или дърводелец. На България и писна от Сини, които може да имат хубава политика и хубави идеи, но и те като всички други си гледат собствения джоб. Надежда Михайлова и Иван Костов бяха най-обичаните политически фигури едно време. Сега едва крета Синята Коалиция.

На България и писна от НДСВ-та, които обещават да ни оправят за 800 дни, а ни развалят за 4 години.

На България и писна от дългогодишен комунизъм, който редом с турското ни робство е основната причина да сме на това дередже. Дай на народа залък хляб и го превърни в роб - тази политика ли подкрепяш, комунисте ?

Бойко е нова фигура и нова личност, също както Атака, РЗС и.т.н. България иска нещо, което не я е прецаквало до сега. И избра най-колоритната и обичана фигура сред новото - Бойко Борисов.

Америка избраха Арнолд за губернатор на Калифорния - и той е на пък да спаси щата от почти сигурния фалит, въпреки, че и там е имало изказвания - оставихме на един актьор да ни управлява.

Уважавам дълбоко обаче, че си следваш убежденията (ако наистина са такива), лошото е, че има 16 годишни млади хора, които подкрепят "Слава на другаря Живков", защото са чували от баба и дядо колко добре е било по Живково време...

Е приятел, много се уважаваме с теб, но първо откъде знаеш, че е на 16? :wink:
Второ, това, че е нова фигура го знаем, но това е най-тъпия принцип да си мислим, че новото е хубаво, то е като старото!
Трето, какво му е на ника, знаеш ли нещо за Ленин?
ПО врмемто на Живков на това дередже ли сме били, че го оплюваш, или просто на всички млади (не че аз не съм) им е втълпено, че живота преди е бил зле!
На 13 съм, но следя от 4 години политиката (българска и световна) точно както SandPrince и това, че има всякакви межитурки и десно - центрийски партии, които не получават повече от 3% е смешно! :idea: :oops:
 
federer_11, недопустимо е отново да ни управляват цигани (костов), турци (доган) и т.н!
Те не мислят за държавата, за народа, а гледат само себе си.. да има за тях, а ние?
 
Едит: federer_11, недопустимо е отново да ни оправляват цигани (костов), турци (доган) и т.н!
Те не мислят за държавата, за народа, а гледат само себе си.. да има за тях, а ние?

Балтазар, тук си абсолютно прав, аз въобще не мисля, че трябва такива да ни управляват, не си ме явно разбрал правилно! :)
 
staf каза:
Без значение дали са леви , средни или десни .
Всички са еднакви, продажници.
Винаги си е така.
Без значение формата на управление,
Република, Монархия, Империя или каквато да е тя.
Погледнете история и ще се уверите.

За да се управлява който и да е той, трябва да е лидер след избирателите си , силен в работата си , упорит всяко начинание.
Такива в България се броят на пръсти, дори в момента ги няма.
Нито е Б.Борисов , нито който и да е от кандидатите от тези избори.
Следя политика още от много малък 8-9 годишен.
Както световна, така и местна.
На тези избори няма лиред, който да се изяви с нещо.
Никой не става за лидер, камоли за оратор.
Това не означава да не се гласува.
По-добре да се гласува, отколкото да се стои безучастно.

Та тогава в България кой е лидер, за кой трябва да гласуваме, като никой не става?! :p
 
Не съм написал, че той е на 16 - на 16 е друг от предната страница, който си е написал...

На 13 години не ми защитавай Живков :)

Завърших преди една седмица средно образование - пресни са ми доста знания и за Живков и за Ленин. Не се обиждай, но предполагам, че мога да си извадя по-точна преценка (неповлияна от личното ми мнение) за двете фигури ;)

Какво ни е на дереджето ? Аз не се оплаквам от нищо - нито от БСП, нито от НДСВ .. Разбирам си от работата и не се оплаквам финансово (ако за това говориш).

Примирявам се с хора, които подкрепят Коалиция за България или която и да е партия, защото такова им е виждането и аз много уважавам това.

Не мога да се съглася с хора, които не са били дори замислени по времето на Живков (като мен), които очавкват той да стане от гроба и да вдигне ръце с "Другари и другарки".

Ако си поне мааалко интелигентен (вярвам, че си) ще видиш на какво дередже са демократичните или президентските държави по света и ще сравниш с силно комунистическите (я Корея, я Куба, на които май миналата година позволиха телефони) :)
 
Както участниците в тази тема си мислят , че разбират от политика така и тези които управляват си мислят същото :D .
За да си лидер трябват много качества и да си малко бутнат умствено.
Тези които се тикат да управляват го нямат.
Нито имат правилна дикция , нито визия .
Ако погледнем към историята да кажем Хитлер или Фидел Кастро или който да е друг. Тяхните речи са били с часове, наще "лидери" само се крият и говорят задочно един за друг.
Не стават.
 
Междудругото, мисля, че партии като "Зелените" могат да бъдат много полезни, ако са в управлението! :)
Имат ясни цели и са доста организирана партия, мислят за туризма и най-важното за опазването на околната среда!
Също за икономиката. 8)
 
Без значение кой управлява,
важно е да сме единни при всяка ситуация.
За това съществуваме толкова векове.
Имаме толкова богата история и хубава държава.
В Европа няма такава държава която да се похвали с нашата история.
За това уважавайте страната и не я плюйте.
 
Искам запис на интервюто на Бойко Борисов.
Напиках се от смях. Тоя е забавна мутра бил .
Този поне ще ни забавлява няколко години вместо оня мишок Станишев.


Да . Съгласен съм, че той не е най-доброто за България.
Не съм гласувал за него и знам, че хората около него са измамници но пак се надявам да е по-добре от Станишев-Овчаров-Доган.
То тези двамата са зло в чиста форма.
Тоя поне от кумова срама може да вземе да свърши нещо докато краде.
Ей така дет се вика на съвест дано го одари докато крадне да вземе да си
каже "ей... краднах-краднах... па ще взема да свърша и нещо хубаво".
Ей такива политици си мечтая. Да крадат ама и да работят.
Малко. Да не се пресилват, че е опасно ама...да проаботват и за нас.
Пък за кражби и престъпления ... знаем. Ще намажат.

Жалко е за България, че няма политици но се радвам, че имаше голяма активност и наистина има макар и малък шанс да е по-добре от предишното (ма много малък ама пак шанс).
Не мога да гледам вече физиономията на Овчаров.
Наистина ми идва в повече наглата му мутра.

И този Станшиката Мишока колко пари даде за интернет реклама ама
защо като в електората му няма нито един компютърно грамотен .

Пари за лудо.
Трябваше да организира вечеринки в старчески домове и високопланински села.
Кебапчета - туй онуй.
Защо тази реклама в интернет не разбрах точно. Как ще ме изманипулира мене с този спам не знам.
Поне гоогле намазаха та не ме е яд толкова.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе