Коментари и предложения

И няма ли да е по-честно ако си използваме само авторски сайтове ? В смисъл без всякъкви готови системи да участват, защото ако например аз реша да си направя сайта, а някой друг пък реши да ползва Wordpress едва ли ще е много равностойно ...
 
SveXteZ каза:
И няма ли да е по-честно ако си използваме само авторски сайтове ? В смисъл без всякъкви готови системи да участват, защото ако например аз реша да си направя сайта, а някой друг пък реши да ползва Wordpress едва ли ще е много равностойно ...
Равностойно ще е, защото това е право на избор. Никой не те задължава да използваш нито WordPress, нито Durpal, нито каквато и да било друга CMS система.
 
За жалост ще има много ограничения и след като псуна всички акаунти ще ги коментираме.
 
c3c0 каза:
SveXteZ каза:
И няма ли да е по-честно ако си използваме само авторски сайтове ? В смисъл без всякъкви готови системи да участват, защото ако например аз реша да си направя сайта, а някой друг пък реши да ползва Wordpress едва ли ще е много равностойно ...
Равностойно ще е, защото това е право на избор. Никой не те задължава да използваш нито WordPress, нито Durpal, нито каквато и да било друга CMS система.

няма значение каква система ползваш.
важното е как ще насочиш вниманието на гугъл към сайта ти
 
Системата няма проблем.
На всички ще направя акаунти в суперхостинг с поддомейн и
достъп до cpanel на личен хостинг + база данни+ всички екстри които предлага хостинг компанията.

Тоест ще може да си инсталирате системи и да ги ползвате стига да не противоречи на правилата.
 
А да питам дадена ли е ключова дума вече? Има ли значение системата?
 
vik96 каза:
А да питам дадена ли е ключова дума вече? Има ли значение системата?
Това и щях да питам, дали вече има тема ? и системата ние ли ще трябва да я пишем или може и готова.
 
index каза:
vik96 каза:
А да питам дадена ли е ключова дума вече? Има ли значение системата?
Това и щях да питам, дали вече има тема ? и системата ние ли ще трябва да я пишем или може и готова.

Може и готова.
 
vik96 каза:
А да питам дадена ли е ключова дума вече?
И аз питам това. Да допълня: Кога ще бъде дадена темата и кога ще можем да започнем?
 
misho каза:
vik96 каза:
А да питам дадена ли е ключова дума вече?
И аз питам това. Да допълня: Кога ще бъде дадена темата и кога ще можем да започнем?

От 1-ви започва играта.
1.08.2009

Тогава ще бъдат написани крайните правила и ще се даде думата.
 
admin каза:
misho каза:
vik96 каза:
А да питам дадена ли е ключова дума вече?
И аз питам това. Да допълня: Кога ще бъде дадена темата и кога ще можем да започнем?

От 1-ви започва играта.
1.08.2009

Тогава ще бъдат написани крайните правила и ще се даде думата.

до 1.11.2009. 3 месеца.
 
@ hackera мои приятел е записан за играта,но в момента е на море и незнам кога ще се прибере,има ли значение примерно той да се включи в играта след 1 ви или всички записани трябва да започнат на 1-ви? :idea:
 
Реално погледнато, защо да не може да стартира и след това?! Старта е на 1-ви, но това не значи, че не може да навакса за 3 месеца ;)
 
eros каза:
@ hackera мои приятел е записан за играта,но в момента е на море и незнам кога ще се прибере,има ли значение примерно той да се включи в играта след 1 ви или всички записани трябва да започнат на 1-ви? :idea:

Няма проблем.
Да почне когато иска.
След 3 месеца, който е пръв той печели но аз ще осигуря награди до 10-то място .
Не виждам проблем да не спечели дори да закъснее и 2 месеца.
Акаунта ми е направен.
Седи си активен.
Когато иска ще го ползва.
 
Има редакция на правилата.
Погледнете ги.

Има и система която ще защитава авторските статии от преписване и
също така се забранява да се преписва от БГ сайтове.

Може да се превеждат интересни статии от ЕН сайтове и да се слага линк към авторският сайт.
 
А има ли значение дали линковете към спонсорите се отварят в нов прозорец или в същият?
Линковете към спонсорите броят ли се за външни линкове т.е като ги сложим ще имаме да слагаме още 2 линка?
Ако заглавията съвпадат например:
"Започна СЕО играта на web-tourist.net"
и съдържание
"Започна СЕО играта на web-tourist.net.Думата ,по която трябва да оптимизираме е N"
ще се отчете ли като преписване?
Линкове от сорта web-tourist.net без http:// и www ще се считат ли пак за външни линкове или само тези започващи със http:// и www
?
 
lam3r4370 каза:
А има ли значение дали линковете към спонсорите се отварят в нов прозорец или в същият?
Линковете към спонсорите броят ли се за външни линкове т.е като ги сложим ще имаме да слагаме още 2 линка?
Ако заглавията съвпадат например:
"Започна СЕО играта на web-tourist.net"
и съдържание
"Започна СЕО играта на web-tourist.net.Думата ,по която трябва да оптимизираме е N"
ще се отчете ли като преписване?
Линкове от сорта web-tourist.net без http:// и www ще се считат ли пак за външни линкове или само тези започващи със http:// и www
?


Линковете не се броят за външни линкове както и линковете към
сайт от който е преведена текущата статия.

Текст от сорта на web-tourist.net не е линк, защото не е активен и не е връзка.
http://web-tourist.net вече е линк.

Счита се за преписване ако е статия а не един ред.
Ако се препише статия от Бг сайт или от опонент се счита за нарушение.
Ако напишеш или преведеш статия то най добре е да ползваш системата
от 5-та точка с която ще можеш да се защитиш в случай на спор с друг потребител за тази статия и може лесно да докажеш, че ти си я писал или
че превода е твой.
 

Горе