Коментари и предложения

Нали няма значение дали ще бъдем индексирани със статия или началната страница :wink:
 
Би трябвало да няма значение... все пак може гугъл да ни индексира по няшя много добре написана статия :wink:
 
netsurfer каза:
аз и преди питах, а и в правилата не пише дали е разрешен black hat?
Смяташ ли че някой от този форум ще разбере че го ползваш ?? Проблема е че Google може да забележи а това е доста лоша гледка :)
 
@Admin , съжалявам че пиша втори път, но нещо не видях бутона редактирай... искам да попитам дали 301 редиректа е позволен, като ясно да кажеш дали 301 редиректа е позволен от
-сайт,който не участва към сайт, който участва
-сайт,който участва към сайт,който също участва
?
Лично на мен тази информация би била много полезна даже жизненоважна..
 
Axeny каза:
@Admin , съжалявам че пиша втори път, но нещо не видях бутона редактирай... искам да попитам дали 301 редиректа е позволен, като ясно да кажеш дали 301 редиректа е позволен от
-сайт,който не участва към сайт, който участва
-сайт,който участва към сайт,който също участва
?
Лично на мен тази информация би била много полезна даже жизненоважна..

аз много не разбрах въпроса....
Имаш право да ползваш само поддомейна и хостинга който съм ти предоставил.
всичко останало завършва с изгонване.

Ако редиректнеш някакъв сайт към поддомейна ти аз нямам проблем с това.
Но да редиректваш участваш поддомейн на някъде ще финишира зле.

За 10 ти път ще го кажа.
Няма проблем да линквате пододмейна от където и да било но нямате право вие да слагате линкове във вашият поддомейн към друг поддомейн който участва.
 
Нека обясня по-добре 301 редирект се използва за да се придаде класацията и линковете на някой сайт, към друг. Използва се обикновено ако местиш сайт от един домейн на друг. Ако на мен не ми се участва вече и направи 301 редирект и придам линковете и силата на домейна на друг участник, какво ще стане?
 
Axeny каза:
Нека обясня по-добре 301 редирект се използва за да се придаде класацията и линковете на някой сайт, към друг. Използва се обикновено ако местиш сайт от един домейн на друг. Ако на мен не ми се участва вече и направи 301 редирект и придам линковете и силата на домейна на друг участник, какво ще стане?

Губиш акаунта в момента в който го видя.
Този поддомейн ти е даден само на теб за играта.
АКо го редиректнеш на някъде просто не участваш и акаунта изчезва.

А линкването (и редиректването) от един участник към друг е строго забранено в тази игра.
 
Може ли да копираме новини директно от някой сайт + линк на източника ?
За статии е забранено , но за новини нищо не е казано..
 
aquafresh каза:
Може ли да копираме новини директно от някой сайт + линк на източника ?
За статии е забранено , но за новини нищо не е казано..

Напротив.
Казано е и е описано много точно в правилата.
 
А имаме ли право да пишем лоши коментари за другите сайтове от съзтезанието като пишем примерно само името на сайта ама не даваме линк към него?
 
purko каза:
А имаме ли право да пишем лоши коментари за другите сайтове от съзтезанието като пишем примерно само името на сайта ама не даваме линк към него?



Ми не е добра идея.
Видях тук таме коментари "тоя е мошенник" и като стане практика ще ги изтрия всичките + акаунтите + Ип адресите.

Хич не ми пука кой е и какъв е.
Аз се опитвам да направя нещо хубаво но явно трябва да се опорочи ей така, защото някой не му харесва.

Не виждам причина да пишеш за някой нещо лошо.
Има правила и в тях пише, че трябва статиите да са свързани с темата и това, че другарчето ти го смяташ за боклук не е свързано с темата и
не ти прави чест.
 
А аз не разбрах колко статии можем да добавим в системата, за да не ни ги откраднат? Стана въпрос по едно време за 20. Има ли ограничения?
 
misho каза:
А аз не разбрах колко статии можем да добавим в системата, за да не ни ги откраднат? Стана въпрос по едно време за 20. Има ли ограничения?
admin каза:
bubust каза:
bubust каза:
Колко статии могат да се боцнат в панелчето за защита?

:idea:

Колкото напишеш толкова.
Ако преценя, че някой преписва, мами или злоупотребява знаеш какво следва.
 

Горе