Няколко потребители изгоряха

Всички минали игри и награди
Malfurion
Потребител
Потребител
Answers: 73

Post by Malfurion » Wed Aug 05, 2009 2:59 pm

federer_11 wrote:Забравил съм да пусна две-три статии в системата 8) сега ще ги пусна

Мале, хора... детинско е да се преписва.
Аз си мислех, че тук сме зрели хора, който няма да тръгнат да преписват.
Явно съм сбъркал. :roll:

0u7
Потребител
Потребител
Answers: 83

Post by 0u7 » Wed Aug 05, 2009 3:51 pm

Malfurion wrote:
federer_11 wrote:Забравил съм да пусна две-три статии в системата 8) сега ще ги пусна

Мале, хора... детинско е да се преписва.
Аз си мислех, че тук сме зрели хора, който няма да тръгнат да преписват.
Явно съм сбъркал. :roll:

Жестоко се лъжеш. За 40% от форума се хващам на бас, че нямат 14...

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Wed Aug 05, 2009 5:49 pm

Повечето редовни потребители ги познавам.
Повечето са пълнолетни но има и много ученици.
Под 14 са малко ама създават калабалък голям и дигат шум и пара и се забелязват.

iwanov
Шаман
Шаман
Answers: 192

Post by iwanov » Wed Aug 05, 2009 6:05 pm

Стига с тия години. Много добре знаече че нямат никакво значение. Има хора дето са на 25 и се държат като на 15 и обратното. :wink:

Virosss
Нов
Нов

Post by Virosss » Wed Aug 05, 2009 7:34 pm

Съгласен съм с iwanov, макар да не може да се каже, че често пиша в форума, го навестявам от време на време и виждам доста хора които имат повече акъл от 10-години по-големи от тях. :)

Според мен всичко е въпрос на интелигентност :) Макар да не е точната дума, все пак е нужно да си поне малко по умен за да не падаш до такова унижение да те хванат, че си преписвал.

Играта е за да се играе за забавление, а не кой ще е по-добър. По-добре да си на последна позиция, но да знаеш, че всичко си го постигнал сам и да трупаш опит. Въпреки, че смятам доста неща в играта за некоректни спрямо останалите участници, не вдигам врява, а просто си имам едно на ум за този човек и в бъдеще знам що за човек е и как работи.

Много важно е да покажеш знания и умения сам, ако желаеш да си изградиш добра репутация, а за мен специално, аз реших да участвам заради 2 неща.

1-во, за да натрупам опит и да направя един разбор какви са ми знанията и уменията до момента;
2-ро за да опитам някой мои методи за сео при натиск от конкуренция.

Затова не се старайте да грабнете първата награда, а се опитайте да се забавлявате и това за мен е ключовият момент. Ако правиш нещо за забавление и с желание постигаш много повече отколкото ако го правиш по принуда.

Admin
Site Admin
Site Admin

Post by Admin » Wed Aug 05, 2009 8:13 pm

Благодаря ти Virosss .
Споделям твоето мнение .
Жалко е да се играе само за победа.

Състезанието ни е вътрешно.
Победителите ще са едни от нас.

federer_11
Шаман
Шаман
Answers: 126

Post by federer_11 » Thu Aug 06, 2009 10:03 am

и аз мисля така, играя за кеф, разбира се искам да се видя сред първите в google, но не това е най-важното. Искам да се видя с какви знания съм като цяло, а 300 лв ще ги изпия за един ден :D шегичка

embaka
Гуру
Гуру
Answers: 105

Post by embaka » Thu Aug 06, 2009 7:05 pm

federer_11, че то 300лв за една маса, дори не се знае дали ще стигнат :) съгласен съм с това за проверката, но мисля, че от толкова много акаунти google вече започва да дава бан или там каквото е, защото моя домейн, вече не съществува въобще в google

Admin
Site Admin
Site Admin

Post by Admin » Thu Aug 06, 2009 7:15 pm

embaka wrote:но мисля, че от толкова много акаунти google вече започва да дава бан или там каквото е, защото моя домейн, вече не съществува въобще в google

Не си бан.
Просто ново изскочили поддомейни подлежат на проверка и ги махат от резултатите.
Ще се върнеш пак в играта. Просто малко време изчакай.

iwanov
Шаман
Шаман
Answers: 192

Post by iwanov » Thu Aug 06, 2009 9:27 pm

Както каза @admin чакайте малко, работата с Google е бавна и се изисква време и много търпение. Та вие оня ден ги пуснахте тия сайтчета, незнам какво очаквате. :)

Post Reply