WordPress - Всичко за блог системата

Утре ще видя дали ще ме засече Благодаря.

p.s. а тоя endif правилно ли е изписан?
 
svilkaa каза:
Пробвай така:

<?php
global $user_ID; if( $user_ID ) :
if(!current_user_can('level_10') ) :
?>

кода

<?php
endif;
endif;
?>
Пробвах го и действа обаче ми излизат грешки по редовете във файла в който седи кода. Грешката е fatal error на html тага, като го изтрия излиза fatal error на body тага, като изтрия него излиза fatal error на следвашия ред и т.н.
 
Ами явно нещо не си го направил както трябва. Няма логика да не ти излиза грешка без проверката за админ, а да ти излиза когато тази проверка съществува.

В един блог, който поддържам съм направил подобна проверка, но не за analytics-a, а за getclicky.

Прегледай си пак html source-а и php кодовете.
 
Здравейте,може ли да кажете името на тази форма: svil4ok.info/contacts/
защото на моята форма като напиша на кирилица,изпращам,гледам си емайла и всичко ми излиза на шоклявица.Благодаря.
 
porshegt каза:
Здравейте,може ли да кажете името на тази форма: svil4ok.info/contacts/
защото на моята форма като напиша на кирилица,изпращам,гледам си емайла и всичко ми излиза на шоклявица.Благодаря.

Contact Form 7
 
Може ли да дадеш примерен код за формата с CAPTCHA,защото нещо на мене не ми излиза спам кода.Благодаря
П.С.:сори за двойния пост.
 
Как Може когато цъкна на архив или на категории да ми се показват картинките кум постовете или лист само със заглавията на постовете
в момента ми се показва само текста кум поста искам и картинките да се показват
 
как да направя нещо такова
asd.png
да има картина до заглавието и без да се повтаря в съдържанието
 
Аз мойто си го оправих с Къстом Филд и тази фънкция<?php $values = get_post_custom_values("thumb"); echo $values[0]; ?>
 
Някой знае ли как да направя този ред статичен без php.

<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />
 
Моляви се, кажете някакъв начин за защита от спам. Блогат ми всеки ден получавам по най-малко 10 спам съобщения. Получават се като коментари. Направил съм ги да се показват след одобрение но ми омръзна да ги трия. В момента имам 64 спам коментара :(
 
имам проблем с българските символи..


пиша коментар на кирилица и латиници, показва ми само латинскити символи.. ???
 

Горе