Не ми излиза менюто на сайта с Mozilla Firefox???

Post Reply
ctaxo

Не ми излиза менюто на сайта с Mozilla Firefox???

Post by ctaxo » Thu Sep 29, 2005 9:04 am

Скоро ми писаха на е-маила че не са могли да разгледат сайта които съм направил за родния ми град.Аз проверих( пилзвам IE ) но се оказа, че всичко е нормално.Оказа се, че са го разглеждали с Mozilla Firefox.Инсталирах си я и наистина - менюто за навигация не се показва.Къде е проблема в Javascrip та на менюто или в настройките на Mozilla Firefox- а?А ето и адреса на сайта www.websopot.hit.bg. Много ще съм ви благодарен ако помогнете или ме насочите към форум където могат да помогнат.

cracking
Турист
Турист

Post by cracking » Thu Sep 29, 2005 12:05 pm

Еми да много ясно то Мозилата непоказва JS товете. Видях сайта и ми хареса монюто но трябва всеки да си изтегли JS за Мозила за да види менюто ти а няма даса много хора.Когато правиш сайт недей го гледа само с 1 браузър.Поне с 2 IE & Mozila :wink:

Player_pz
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 12

Post by Player_pz » Thu Sep 29, 2005 12:12 pm

aaa затова вчера не ми излизаше един скрипт .....гледах страницата ми с мозила и един скрипт не се изпълняваше .....как така да си инсталират JS за мозила .....дай линк ...?

mute
Шаман
Шаман
Answers: 167

Post by mute » Thu Sep 29, 2005 1:12 pm

саита наистина е направен мн добре намен мн ми хареса изчистен и семпъл с добре подредена иформация .парвия пат го отворих с ФФ и менюто несе отвори за сажаление и аз го имам този проблем с JS при ФФ :(

cracking
Турист
Турист

Post by cracking » Thu Sep 29, 2005 3:38 pm

Вище тука може да намерите решение :wink:
https://addons.mozilla.org/extensions/? ... a3a9e97384}

Post Reply