Газов пистолет

LiRiX каза:
devent каза:
Не е добра идея да го вадиш пред хора. Някъде ще попаднеш на грешния и ще го изядеш(пистолета). Освен това, нали знаеш, че има шанс в момента, който тръгнеш да вадиш пистолет, онзи с/у теб да извади боен и да те застреля като куче в знак на самозащита? Тези неща не са играчки и не са за хора, които никога няма да им потрябват, но твой живот - твоя работа ;)
много добре казано! подкрепям с 2 ръце.

По темата: не разбирам, уш само за нова година изледи т'ва онова пък искаш да прилича на боен :idea:

поне като давам пари, да има вид на нещо :D
 
Турски пистолет + турски патрони = засечки. Не разчитай да те пази :)
И все пак ако ще го носиш с тази цел му слагай само немски PV патрони, че историята която Коцето описа се случва често с халосни от 20ст.
Иначе 130лв за газов не бих дал, поне не за турски. За тея пари ще си взема 3-4 :D
 
Носиш си личната карта и ти вадтя директно документ, че имаш правото на газ-сигнално оръжие.
Искат се само 18 години.
Поне при мен така бе...
 
SandPrince каза:
Абе хора,

на 20 години съм.
може да изглеждам недорасъл с ясни признаци на лудост, ама никога няма да взема ей така да го размахвам срещу който ми скимне. не стаа...

предимно го взимам заради празници като ся - коледа/нова година да пукам на воля. а пък не е лошо да имам и за самозащита. де да знам на къв ще попадна...не разбирайте че ще го нося нон стоп с мен, да го имам вкъщи си е едно спокойствие.
от къде да те знаем ако някой ти обиди дизайна и каже че е смотан дали няма да му го опреш в челото :D :D :d
 
jefriii каза:
SandPrince каза:
Абе хора,

на 20 години съм.
може да изглеждам недорасъл с ясни признаци на лудост, ама никога няма да взема ей така да го размахвам срещу който ми скимне. не стаа...

предимно го взимам заради празници като ся - коледа/нова година да пукам на воля. а пък не е лошо да имам и за самозащита. де да знам на къв ще попадна...не разбирайте че ще го нося нон стоп с мен, да го имам вкъщи си е едно спокойствие.
от къде да те знаем ако някой ти обиди дизайна и каже че е смотан дали няма да му го опреш в челото :D :D :d

Ами ще се размине леко така..поне бърза ще е смъртта :D
 
SandPrince каза:
Абе хора,

на 20 години съм.
може да изглеждам недорасъл с ясни признаци на лудост, ама никога няма да взема ей така да го размахвам срещу който ми скимне. не стаа...

предимно го взимам заради празници като ся - коледа/нова година да пукам на воля. а пък не е лошо да имам и за самозащита. де да знам на къв ще попадна...не разбирайте че ще го нося нон стоп с мен, да го имам вкъщи си е едно спокойствие.

Прав си. Добре е да имаш нещо за самозащита, особено като на диско често може да ти се наложи да искараш един пистолет и да напълниш гаятите на някой фукльо. :?:
 
Абе относително е.. може да нямаш време да извадиш пистолета..

Затова най-добре да станеш черна нинджа ;)
 
Аз за миналата нова година си купих, супер си беше...изгърмял съм към 150 патрона и е доста по-готинко от пиратка :wink: И да знаеш и че през другото време от годината си върши работа, на мен 1 път ми спаси живота. И не ме осъдиха заради него(беше при самозащита). Така, че недейте да го лъжите, че винаги е виновен. Нека е близобоен, срещу нож се представи добре :D
 
boby_29 каза:
Абе относително е.. може да нямаш време да извадиш пистолета..

Затова най-добре да станеш черна нинджа ;)

Уадзаааааааа
ninja-cat.jpg


Според мен в днешно време си е много добре да имаш едно такова за самозащита, защото не знаеш на кой ще попаднеш примерно докато се прибираш вкъщи.
 
Наскоро направиха нов закон, според който трябва да уведомиш МВР, че притежаваш газов пистолет.
 
SandPrince най-големите страхливци ползват газов пистолет . Не искам бан във форума заради тебе , но внимавай какво пишеш и не се мисли за голяма работа и много важен , защото всички мразят мазнярите . Знам ,че пиша рядко и че няма да разбереш какво написах и към коя група приспадаш ама мога да те направя така че целия форум да ти се смее колко си жал*к ... с 2 думи отивай да се кефиш ,че си постигнал толкова мускули на 20год. и си принуден да си купиш газов пистолет , защото ти е писнало да те бият в някой оръжеен форум , но там няма да те посрещнат както тук , а ще ти се смеят много :) Поздрави , 'колега' ...
 
Абе брат! Знаеш ли какво? Най-добре си вземи два такива, сложи си ги на хълбока, ама се увери, че се виждат от 1 километър разстояние и се разхождай по улицата като един истински шериф! :D
 
gLaVoReZa каза:
stoqnski каза:
По-добре мазняр с пистолет, отколкото малоумник с мускули. Лично мнение.

Ами не е по-добре ...замислете се.. по-добре ли ще е да ви застрелят отколкото да имате синини или нещо счупено ... аз предпочитам 2-рото ...
 
gLaVoReZa каза:
Абе брат! Знаеш ли какво? Най-добре си вземи два такива, сложи си ги на хълбока, ама се увери, че се виждат от 1 километър разстояние и се разхождай по улицата като един истински шериф! :D
:D :D
 

Горе