Поддомейни на web-tourist.net

Аз да се похваля , вече имам домейн и работя по идеята си. :lol:

Блог за уеб дизайн или по-точно за front-end :?:
 
ArchangelS каза:
И аз съм за GitHub , но чесно казано може да стане и нещо друго .
Значи да се направят потдомейни за всички потребители, и в тях да има блогове , за всеки регистриран потребител . И ако той реши да си пуска кодове или уроци , след пускане на кода или урока в блога му , той директно да излиза като урок в туриста . Или нещо от сорта .

Идеята е да е независимо от туриста.
Аз и не мога да разреша неодобрен урок да излиза.
 
eros каза:
админ ако имаш желание искам поддомейн

Поддомейни ако искате ми пишете ЛС.
не правете заявки за поддомейни тук ще стане много разбуъркано.
Коментираме в момента как може да се развие идеята.
 
Искам да предложа @devent, ако чете, да да направим партия, за нещо популяризиращо писането на български :). Дали скриптове, системи или изобщо като такова.

Админ на мен ще дадеш ли поддомейн, ако ми се избистри идеята?
 
rombeca каза:
Искам да предложа @devent, ако чете, да да направим партия, за нещо популяризиращо писането на български :). Дали скриптове, системи или изобщо като такова.

Админ на мен ще дадеш ли поддомейн, ако ми се избистри идеята?

Ще дам.
 
rombeca каза:
Искам да предложа @devent, ако чете, да да направим партия, за нещо популяризиращо писането на български :). Дали скриптове, системи или изобщо като такова.

Админ на мен ще дадеш ли поддомейн, ако ми се избистри идеята?
Принципно съм съгласен, но съм малко зает напоследък и не ми остава много свободно време. Все пак ме потърси на скайп-а(milkamjoy), може да се разберем нещо :)
 
devent каза:
rombeca каза:
Искам да предложа @devent, ако чете, да да направим партия, за нещо популяризиращо писането на български :). Дали скриптове, системи или изобщо като такова.

Админ на мен ще дадеш ли поддомейн, ако ми се избистри идеята?
Принципно съм съгласен, но съм малко зает напоследък и не ми остава много свободно време. Все пак ме потърси на скайп-а(milkamjoy), може да се разберем нещо :)
между другото идеята за популяризирането на кирилицата ме кефи... смисъл аз си го представих така - 1 блог примерно (такъв вид) иии в него да се публикуват всички преведени на български приложения, програми и т.н. независимо там дали от определени хора (все едно модератори) или всички потребители на сайта... даже може да се направи 1 вид официална дейността :) да е такова по-представително :D
 
админ идеята ти ми харесва и то доста

мога да пусна цпанел хостинг на потребителите с условие че ще се хоства само въпросния субдомейн + 1 линк към hostsean.com ако хората проявят интерес може да се разбереме нещо направо с пускането на субдомейна да се пуска и хостинга , това е за хората който нямат хостин :)
 
Liberate каза:
devent каза:
rombeca каза:
Искам да предложа @devent, ако чете, да да направим партия, за нещо популяризиращо писането на български :). Дали скриптове, системи или изобщо като такова.

Админ на мен ще дадеш ли поддомейн, ако ми се избистри идеята?
Принципно съм съгласен, но съм малко зает напоследък и не ми остава много свободно време. Все пак ме потърси на скайп-а(milkamjoy), може да се разберем нещо :)
между другото идеята за популяризирането на кирилицата ме кефи... смисъл аз си го представих така - 1 блог примерно (такъв вид) иии в него да се публикуват всички преведени на български приложения, програми и т.н. независимо там дали от определени хора (все едно модератори) или всички потребители на сайта... даже може да се направи 1 вид официална дейността :) да е такова по-представително :D

На мен ми се въртеше същата идея, с малката разлика да се пускат само преводи на безплатни (Open source) програми и скриптове. За платените "акулите" да си наемат преводачи.
Другата седмица няма да имам много работа и може да измъдря нещо.
 
Аз пасувам за тази идея. Не обичам програмите ми да са на български език. Знам, че съм българин, знам че трябва да уважавам родината и родния език, но просто не мога да свикна. Първоначално мислех, че става дума за правилно писане на български език. Тогава съм за =)
 
devent каза:
Аз пасувам за тази идея. Не обичам програмите ми да са на български език. Знам, че съм българин, знам че трябва да уважавам родината и родния език, но просто не мога да свикна. Първоначално мислех, че става дума за правилно писане на български език. Тогава съм за =)

:?:
 
Между другото.... от суперхостинг нали вече разрешават по 8 сайта на
плана super pro и всички които ползват такъв план имат вече шанс да си
аднат още домейни и могат по лесно да се възползват от възможноста да развиват свой web-tourist.net поддомейн.
 
Аз мога да предложа хостинг за сега по 256 мегабайта за желаещите потребители, съответно с потребител и парола + админ панел за хостинг-а.

Предложението е валидно за хора, които искат да се развиват чрез програмиране, а нямат материалната възможност да си набавят хостинг. За момента е 256 мегабайта. Предстои ми колокация до средата на февруари се надявам да взема нов хардуер за съръврите.

Хостинга:
Centos 5.4
Apache(Httpd)
Usermin Control Panel За Потребителя.
Sendmail Over PHP+smtp
Безплатна регистрация на имейл и зависи от админ дали ще иска да насочи мейл домейна си към моя хостинг и който иска да си регистрира имейл от рода - потребител@web-tourist.net.
 
Обикновено под-домейните са към хоста на домейн(в този случей web-tourist.net) аз имам сайт и е така под-домейните са на хост към главния домейн.
 
Здравейте , за тия който нямат хостинг , и аз мога да предложа моята помощ.
 

Горе